Ötöt számolt a Cece a Lajoskomárom II-re

Fejér megye, Fejér Megye III

A Cece megszerezte szezonbeli első győzelmét, miután idegenben magabiztosan diadalmaskodott a Lajoskomárom II otthonában.

A Cece tudósítója így fogalmazott:
“Könnyebb meccs lett, mint gondoltuk. Az első félidőben is meglátszott a a két csapat közötti tudás különbség. Nagyon jól és tudatosan játszott a cecei csapat, és megérdemelten jutott 3 gólos előnyhöz. Bejöttek a cselek, a szélen vezetett támadások mindig veszély jelentettek és a helyzetek is megvoltak.

A  második félidőben már bosszankodtunk, hogy csak 2 gólt rúgtak a fiúk, mert 5-6 is lehetett volna. De nem így lett. Jó kis meccs volt, érdemes volt megnézni.”

Lajoskomáromi II. – Cece 0-5 (0-3)
Vezette: Szűcs Zoltán

Lajoskomáromi II: Csendes – Csulik G. (Fejérpataky), Kleiber, Balogh J., Nagy M. (Őri) – Csendes (Bak), Reizinger, Sonkoly, Horváth L. – Szulimán (Szabó D.), Zsoldos.
Cece: Kovács A. – Lakatos, Tóth I., Kovács Z. (Bögyös P.), Horváth B. (Bognár T.) – Csizmadia, Szabó A. (Bögyös A.), Budai Gábor, Barabás – Bognár Zs., Bogdán.

Gól: Budai Gábor (20′), Bogdán (35′), Bognár Zs. (43′, 57′), Bognár T. (87′)