Összecsapott a Sárszentmiklós és a Bodajk

Fejér megye, Fejér Megye I, Fejér Megye II

A megye egyes Sárszentmiklós fogadta a megye kettőre készülő Bodajk SE együttesét vasárnap. A két csapat szoros mérkőzést játszott.

Mint arról korábban beszámoltunk, a Bodajk igen erős ellenfeleket választott a felkészülési szezonra, három megye egyes ellenféllel is megütköznek napokon belül. A bodajkiak első ellenfele a Sárszentmiklós volt, a találkozóról így számolt be a Bodajk SE tudósítója:

“Több próbajátékos is pályára lépett az edzőmérkőzésen. Az első félidőben a hazai csapat két kapus bizonytalanságot kihasználva gyorsan szerzett 2-0-ás vezetést. A félidőben mindkét edző sokat cserélt, hogy több játékost is megnézhessen játék közben. Az eredmény nem változott, maradt a 2-0.

Játékban nem volt osztálykülönbség a két csapat között, de helyzeteinket nem sikerült kihasználni.”

Sárszentmiklós - Bodajk

kép 1 / 8

Legközelebb július 20-án, szerdán lép pályára felkészülési mérkőzésen a Bodajk, Polgárdira utazik az együttes.