Döntetlennel kezdett a Mór

A Mór csapata az NB III-ba frissen feljutott Komárom VSE vendégeként ritkán látható nagy góllal vezetést szerzett első felkészülési mérkőzésén, végül döntetlenre mentettek a hazaiak.

Rögtön első edzőmérkőzésén erős ellenféllel csapott össze a kupagyőztes és bajnoki bronzérmes Móri SE gárdája: az ősztől NB III-as Komárom otthonába látogatott a csapat. Az első félidő során a hazaiak domináltak a mezőnyben, ám a nagyobb helyzeteket a móriak dolgozták ki. Két kapufáig is eljutott a Fejér megyei együttes, gól azonban nem született a szünetig.

A fordulás után Gál törte meg a gólcsendet, aki a komáromi kapus mezőnybe felrúgott labdáját vágta kapásból, közel a félpályáról a hálóba! A vendéglátók egy büntetőt követően voltak eredményesek, a tizenegyesölő hírében álló Pap ezúttal nem tudott hárítani. Több gól már nem született, a végeredmény tehát 1-1 lett. A játékosok ezt követően jó hangulatú közös ebéden vettek részt.

mor160717

A móriak legközelebb július 20-n szerdán a Tatabánya ellen lépnek pályára, ismét idegenben, 18:00-tól.

Forrás: Móri SE Facebook