Nem tudta kihasználni az emberelőnyt a Pátka

Hiába került már az első félidőben emberelőnybe az Osz-Car csoport éllovasa a Fehérvárcsurgó ellen, nem tudott élni a lehetőséggel.

Jó szellemben kezdte a mérkőzést a Pátka, már a 3. percben megszerezték a vezetést Sinka József hatalmas góljával. Az első félidőben több helyzetet is kialakítottak a hazaiak, azonban kétszer a kapufát találták el, míg egy gólt les miatt érvénytelenítettek a játékvezetők. A 23. percben Veres Gábor utolsó emberként buktatta Kővári Balázst a kaputól 17 méterre, ezért a kiállítás sorsára jutott. A 28. percben Kővári Balázs megduplázta a hazaiak előnyét, 2-0. A két gól, valamint emberelőny birtokában a pátkaiak elhitték, hogy eldőlt a mérkőzés, azonban a Fehérvárcsurgó másképp gondolta. Még a félidő előtt Kindl Zalán szépített, 2-1.

A második félidő 47. percében egyenlített a vendégcsapat Répási Tamás révén, 2-2. A 70. percben egy büntetőt értékesített Baksa Richárd, 2-3. A hazaiak ezután a 79. percben Farkas Gábor jól eltalált átlövéséből egyenlítettek, 3-3. A 90. percben Krell Tamás lövése a gólvonalról vágódott szögletre egy fehérvárcsurgói védőről. Összességében megérdemelten vitt el egy pontot a Fehérvárcsurgó a Pátka otthonából.

Tudósított: Takács Viktor

Pátka – Fehérvárcsurgó 3-3 (2-1)
Pátka, vezette: Jakab Zoltán.

Pátka: Csikesz – Orosz, Krell, Sinka, Szakács, Fülöp, Kővári, Farkas G., Rózsa B., Nagy F., Takács. Vezetőedző: Takács Viktor
Fehérvárcsurgó: Guti – Huszár, Bernáth M., Veres, Baksa, Herczeg, Répási, Kindl, Egyed, Nagy M., Bernáth P. Vezetőedző: Mesics János.

Gól: Sinka (3′), Kővári (28′), Farkas G. (79′) illetve: Kindl (30′), Répási (47′), Baksa (70′).
Sárga lap: 4-2
Piros lap: Veres (23′, Fehérvárcsurgó)