A tabella élére repültek a sólymok

Az Aba-Sárvíz kihasználta a Baracs botlását, és győzelmével az Agárdi Termál csoport élére került.

Az őszi 16 gólos siker után joggal gondolhatták a hazai szurkolók, hogy ezen a találkozón is számos abai találatnak örülhetnek majd. Madácsi Máté már  a 18. percben előnyhöz juttatta az abai csapatot, majd Gyuricza Kornél folytatta a gólok sorát. Tóth Richárd jobb oldali beadását Schafer Gábor fejelte saját kapujába és ezzel kialakult a félidei eredmény.

A folytatásban Gyuricza Kornél újabb találatát követően Pasqúalini Adrián szépített. Esze Tibor az 57. percben büntetőből volt eredményes, majd Lakk Péter gólja már 120. bekapott találatot jelentette a Kulcsiaknak. Negyed órával a vége előtt Gyuricza Kornél feltette a koronát saját teljesítményére, mesterhármasával és a Baracs adonyi döntetlenjének köszönhetően jobb gólkülönbségével az Aba-Sárvíz FC a tabellán az első helyen áll.

Aba-Sárvíz FC – Kulcsi SE 7-1 (3-0)
Aba, 100 néző Vezette: Horváth II. József (Mogyorósi Tibor, Kolonics Richárd)

Aba-Sárvíz FC: Sereg Zoltán – Tóth Richárd (Simon Máté), Nyitrai Dániel, Kulcsár Zoltán (Fauszt Zoltán), Esze Tibor (Kovács Dávid) – Varga Ferenc, Tóth Róbert, Lakk Péter – Gyuricza Kornél (Gránásy Ferenc), Glócz Zoltán (Kovács Péter), Madácsi Máté. Vezetőedző: Bor József Dezső
Kulcsi SE: Puskás Pál – Subi Dániel, Fehér Krisztián, Schafer Gábor, Ócsai Norbert – Mácsfalvi Gergely Gábor, Jakubek Ákos, Szabó Márk (PoschZoltán), Cserkuti Bertold Erik – Pasqúalini Adrián, Völcsei Szilveszer (Bíró Attila).

Gól: Madácsi (18′), Gyuricza (27′, 75′), Schafer (32′, öngól), Esze (57′), Lakk (67′).
Sárga lap: 0-2

Az U-19-es mérkőzést 12-0 arányban nyerték a hazaiak. Gólszerzők: Csuti Dániel (4), Vinklár Péter (4), Glócz Herkules (2), Czukor Richárd, Kalló Viktor

A mérkőzésről tudósított: Bor Péter