Mezőnyjátékossal a kapuban győzött a Martonvásár! FOTÓK!

A jó erőkből álló Martonvásár a sereghajtó Lajoskomáromot fogadta a hétvégén. A vártnál nagyobb izgalmakat hozott ugyan a mérkőzés, de bejött a papírforma.

Süle Barna így tudósított a mérkőzésről:
“Ritkán látható tizeneggyel kezdtek a csapatok, mindkét kapuban mezőnyjátékos kapott “bizalmat”.

28. perc: Az első értékelhető akció végén vezetést szereztek a hazaiak, Kővári indította Hernádit, a szögletzászlótól beadott labdáját a lendületből érkező Kanyó a hosszú sarokba fejelte, 1-0.
48. perc: A vendégek végeztek el szögletet, amit Kővári saját kapujába csúsztatott, 1-1.
50. perc: Ismét Kővári volt a főszereplő, tizennyolc méteres középre tartó lövését az alkalmi portás Bajor elé ütötte, aki öt méterről a hálóba belsőzött.

A hátralevő időben az egyre mélyebb talajon nagyon gyenge futballt produkáltak a csapatok. Így az idény leggyengébb játékával az itthon tartott három pontnak örülhettek csak a hazai szimpatizánsok.”

Martonvásár – Lajoskomárom 2-1 (1-0)
Martonvásár, 100 néző. Vezette: Jakab Zoltán

Martonvásár: Udvaros – Kanyó, Hermann, Neuvert, Hernádi – Radics, Szigeti (Cziklin), Kővári F., Bajor (Asbóth) – Szabó B.. Magyar B. (Bognár K.). Vezetőedző: Patkós Csaba
Lajoskomárom: Tulok – Boda, Szakáts (Molnár O.), Vései, Fodor M. (Dobai) – Vadászi, Tanárki, Molnár V., Czéhmeister – Reichardt, Csizmadia R. Megbízott edző: Simon János

Gól: Kanyó (28′), Bajor (53′) illetve: Reichardt (48′)
Jók: Hernádi illettve: Reichardt