Megye II: Két meccset játszottak le, délen mindent halasztanak

Fejér megye, Fejér Megye II

A télies időjárás miatt kissé ellentmondásos módon csupán az Észak csoportban rendeznek mérkőzéseket a hétvégén. Két találkozót szombaton játszottak le, négyre vasárnap kerül sor.

Fejér megye felnőtt bajnoki mérkőzései közül a Megye II-es Bakonycsernye-Mány derbi volt az első, amelyet megrendeztek az idei naptári évben. A hazaiak részéről Fodor Krisztián duplázott, csakúgy, mint a Mór II-től frissen igazolt Vachtler Szabolcs, de Molnár Dávid is beköszönt a csernyeiektől. A félidőben már 3-0 volt az állás, Radovics Márton szépített a második játékrész elején, de szorossá nem tudta tenni a Mány a meccset, 5-1 lett a vége.

Bakonycsernye – Mány 5-1 (3-0)
Gól: Fodor K. (15., 66.), Vachtler Sz. (35., 78.), Molnár D. (31.) illetve: Radovics M. (53.)

A Bodajk – Mór II., szintén nagy presztízzsel bíró rangadó ugyancsak lezajlott. Bodajkról Polányi János távozott a télen, Pátkára igazolt. Ellenben három játékost is igazolt a klub, Berki Bence Szabadbattyánról, Papp András Máté Polgárdiról, míg Tetzl János Dávid éppen a Mór II-től tette át székhelyét Bodajkra.

Bodajk - Mór II
Izgalmas volt a Bodajk és a Mór II rangadója

Az első félidőben az a 21 esztendős Vadkerti Nándor József duplázott a piros-feketék színeiben, akinek ez az első idénye igazolt labdarúgóként. A bodajkiak egy nagy hajrával ledolgozták kétgólos hátrányukat Bregócs Gergő és Molnár Tamás találataival, egyenlítésre azonban már nem futotta erejükből.

Bodajk – Mór II. 2-2 (0-2)
Gól: Bregócs (78.), Molnár T. (88.) illetve: Vadkerti (31. 44.)

Vasárnap négy mérkőzésre kerül még sor a Megye II-es Észak csoportban:
Pázmánd – Csákvár II. március 4. 13:00
Puskás FC Kft. III. – Pátka március 4. 13:00
Főnix – Vál március 4. 14:30
Videoton Baráti Kör – Pákozd március 4. 16:30

Megye II Észak

A 17. fordulóból tehát összesen tíz mérkőzést halasztottak el, melyeket márciustól egészen júniusig bezárólag különböző időpontokban fognak pótolni: