Megye II: 9 gól és bombameglepetés Felcsúton, újabb meccs maradt el

Vasárnap délután három találkozót rendeztek meg négy helyett. Gárber László és László Norbert elemében volt, mindkét játékos mesterhármasig jutott.

A sereghajtó Pázmánd jól kezdte a tavaszt, pontot szerzett a Csákvár II. ellen, mindkét gárda 1-1 gólt szerzett.

Felcsúton a félidőben 5-1-re vezetett a Pátka, ám a vége szoros lett, hiszen öt perccel a vége előtt egy gólra zárkózott fel a Puskás FC Kft. III. Az egyenlítésre már nem maradt ideje a hazaiaknak, így meglepetésre a pátkaiak mindhárom pontot elrabolták.

Székesfehérváron két találkozó volt tervben. A Videoton Baráti Kör a Pákozdot fogadta, a papírformának megfelelően simán nyertek a vendégek, még mélyebbre taszítva a piros-kékeket, akiknek úgy tűnik a télen nem sikerült megerősödnie.

A másik fehérvári találkozót a Főnix Parkban bonyolították volna le, ahol a helyi csapat a Vált látta volna vendégül, ám a találkozó 10 másik megye kettes meccshez hasonlóan elnapolásra került.

A Főnix Parkban elmaradt a mérkőzés
A Főnix Parkban elmaradt a mérkőzés (illusztráció)

Megye II. Észak, 17. forduló:

Pázmánd – Csákvár II. 1-1 (1-1)
Gól: Pécsi L. (43.) illetve: Valentics M. (29.)

Puskás FC Kft. III. – Pátka 4-5 (1-5)
Gól: Farkas J. (11.), Tóth G. (56., 85.), Oláh K. (75.) illetve: Gárber L. (2., 6., 38.), Prill (14., 25.)

Videoton Baráti Kör – Pákozd 0-4 (0-0)
Gól: Tömör G. (50.), László N. (59., 86., 87.)