Megmérkőzött az Iváncsa a Dunaföldvárral

Fejér megye, Fejér Megye I

Hat gól született a Fejér megyei első osztály címvédőjének és a Dunaföldvárnak az összecsapásán, két játékos is duplázni tudott a találkozón.

Az Iváncsa kapuját hosszú idő után ismét Boldog Zoltán védte. A megye egyes bajnoki címvédő a Boldog – Szauter, Aradi, Facskó, Serfőző, Péczeli, Márki, Bartha, Balogh L., Berényi B., Pribék összeállításban kezdett, míg a kispadon Cziklin, Majláth, Baka G. és Baka B. kapott helyet.

A Dunaföldvár a Tóth D. – Rezicska, Berényi P., Farkas E., Fehér M., Farsang, Huszti, Simon A., Talács R., Papp A., Ferencz kezdő tizeneggyel lépett pályára, csereként pedig Pasker várt bevetésre.

Az első félidő 40. percében Bartha T. talált be, majd a szünetig Márki duplájávál már 3-0 volt az Iváncsa előnye. A második játékrészben nem változott a játék képe, továbbra is a hazaiak domináltak, és ők is lőtték a gólokat. Az 54. minutumban Bartha köszönt be, majd a csereként beálló Baka G. és Baka B. is meghálálta a bizalmat egy-egy találat formájában. A végeredmény így 6-0 lett.

Az Iváncsa a hétvégén a Szabolcs Kupán is érintett, szombaton a helyi csapat ellen játsszák az elődöntőt Baloghék.