Meglepetést okozott Seregélyesen az LMSK!

A korábbi listavezető Kislángot is legyőző Seregélyes önbizalommal telve várta Lepsény csapatát a hétvégén. A vendégek vitatott büntetőből szereztek vezetést, összesen öt gól született.

A Seregélyes tudósítója így számolt be az LMSK elleni találkozóról:
“Szombaton 14:30-kor kezdődött a mérkőzés, amelyen az első negyed óra után jött a meglepetés. Vitatott 11-es után vezetést szerzett a Lepsény a 21. percben, majd megduplázták előnyüket a 30. percben egy jól eltalált kapáslövésből. Három perc múlva jött a szépítés, Miklós Krisztián szabadrúgásból szép gólt szerzett. Így a félidei állás 1-2.

A félidő után a játék képe nem változott, támadtunk, rögzített szituációkból veszélyeztettünk, az ellenfél pedig a kontrákra építkezett. A 76. Percben a csereként beálló Szurovcsják Norbi emelte középre a labdát ami érintés nélkül hullott be a kapuba, 2-2. Mindent egy lapra feltéve támadtunk tovább ami által kinyílt a védelem és a 80. Percben büntetett a Lepsény, a ziccerben kilépő támadó a kapuba lőtte a játékszert. Az eredmény nem változott, így pont nélkül maradtunk hazai pályán.”

Seregélyes – LMSK 2-3 (1-2)
Seregélyes, vezette: Szabó László

Gól: Miklós (33′), Szurovcsják N. (76′) illetve: Sütő (21′), Mocher (30′), Horváth A. (80′)
Sárga lap: 3-2