A Martonvásár revansot vett a Mór ellen! FOTÓK!

Az elmúlt időszakban gyakran tört borsot a Mór a Matonvásári SK orra alá, a martoniak azonban felszívták magukat, és nem túl hosszú kispadjuk ellenére is diadalmaskodtak.

A Martonvásár tudósítója így vezette fel a rangadót:
“A tabellán a három előttünk lévő csapatból ezúttal a Mór csapatát sikerült legyőznünk. Az iváncsai és a bicskei meccs különböző okokból sajnos elmentek, de a mait mindenképpen szerettük volna behúzni, hiszen van mit törlesztenünk a vendég gárdának az utóbbi időben elszenvedett vereségekért. Ebben a szellemben készült a csapat a héten az edzéseken.”

Süle Barna tudósítása a mérkőzésről:
“Az egész mérkőzésre jellemző volt, hogy a Martonvásár átadta a területet a móri csapatnak, és megpróbált kontratámadásokkal zavart okozni a vendég védelemnek. A 23. percben a félpályáról elvégzett szabadrúgást Vörös Ferenc Szabó László elé fejelt, aki 8 méterről a kivetődő kapus alatt a hálóba passzolt, 1-0. Az 52. percben Magyar Balázs szabadrúgásával az egymásra váró két vendégvédő közül Cziklin Roland lépett ki, és a kapujából kimozduló Pap Bence mellett 10 méterről higgadtan gurított a kapuba, 2-0. A 64. percben Magyar Balázs 20 méteres szabadrúgása megpattant a sorfalon, és a kapu jobb oldalába vágódott, 3-0. A 84. percben jött a szépítés, egy befújható büntetőt Cseszneki Richárd váltott gólra, 3-1.

Nem játszottak szépen a létszámhiánnyal küszködő hazaiak, de lelkesedésből és küzdelemből ötösre vizsgáztak, és ma ez elég volt a győzelemhez.”