Martonvásár-Tordas: Dráma a 89. percben! GALÉRIA!

A szoros eredmény ellenére egészen simának tűnt a Martonvásár és a Tordas ütközete. A kimaradt helyzetek megbosszulták magukat, 1 perccel a lefújás előtt bekövetkezett, amire kevesen számítottak.

A Martonvásár tudósítója így fogalmazott:

“Az első félidőt a vendégek kezdték jobban, de röpke 10 perc után elfogyott a lendület. Több helyzetünk is volt, talán Magyar Balázsé volt a legnagyobb, mikor a kirohanó kapus felett emelte át a labdát, ami centiméterekkel kerülte el a hálót.

A 30. percben Udvaros ámokfutása után Kovács Dánielt kellet kényszerűségből lecserélni, örülhetett, hogy csak sárgát kapott érte… Utána Végh Zalántól kellett a bravúr, hogy ne kapjunk gólt. Nem sokkal később Radics lőtt egy sistergős felső kapufát, a jó iramú első félidőben gól nem esett.

A második játékrészt mi kezdtük jobban, több szép támadást is vezettünk. Az 51. percben góllá érett a nyomás, Magyar kiváló szögleténél Radics mesterien rázta le védőjét és fejelt védhetetlenül a kapuba, 1-0. Néhány percre rá Magyar szabadrúgását hárította bravúrral a vendég portás. Szilágyi is eldönthette volna a mérkőzést, de a kapusba rúgta a labdát. Aztán Tokodi keresztbe ellőtt labdája kicsivel kerülte el a hálót. A sok kihagyott helyzet megbosszulta magát: a 89. percben Kun egyenlített, 1-1. Az x a vendégekre nézve hízelgőbb. Többször is eldönthettük volna a mérkőzést, de ez most nem sikerült.

A hétvégi meccs helyszíne változott, a Bicske csapatát itthon fogadjuk vasárnap!”