Magyar Kupa: Négy gólt hozott az Iváncsa látogatása Mezőfalván

Fejér megye, Fejér Megye Magyar Kupa

Igazán pikáns mérkőzésre került sor Mezőfalván, ahová a csapat volt vezetőedzőjének együttese, az Iváncsa látogatott. Masinka László gárdája ellentmondást nem tűrő győzelmet aratott.

A Mezőfalva tudósítója így összegezte gondolatait a mérkőzésről:
“A Mezőfalva a Magyar Kupa második fordulójában az Iváncsát fogadta. A mérkőzés egyik érdekessége volt, hogy a nyáron a Mezőfalvától távozó Masinka László fiai ellen lépett pályára a hazai alakulat. Hamar vezetést szereztek a vendégek. A 9. percben Plézer sokadik rossz kirúgása iváncsai játékoshoz pattant. Bartha juttatta előnyhöz a vendégeket, 0-1. A hazaiak térfelén többször volt az Iváncsa, aminek lett eredménye. A 42. percben Majláth megrúgta a vizitáló együttes második gólját is, 0-2. A szünetre ezzel az eredménnyel mehettek a csapatok.

fbivancsa
Képgaléria a Mezőfalva – Iváncsa kupamérkőzésről >>

A fordulást követően a 46. percben Márki növelte Iváncsa előnyét, 0-3. Végül a 67. percben Imrik is betalált, 0-4. A Mezőfalvának is adódtak gólszerzési lehetőségei, de nem tudták ezeket kihasználni. A legnagyobb lehetőség Szili Szabolcs előtt adódott, ő azonban ziccerben a kapusba lőtt.

A Mezőfalva búcsúzott a Magyar Kupától. Jövő hét szombaton már kezdődik a mieink számára a bajnokság. Baracsra látogat a Mezőfalva. Mondhatni, szomszédvári rangadóval kezdünk.”

Mezőfalva – Iváncsa 0-4 (0-2)
Mezőfalva, vezette: Lak Balázs (Nagy Károly, Nagy Márk)
Gól: Bartha T. (9′), Majláth (42′), Márki (46′), Imrik (67′).
Sárga lap: 1-0