LMSK-Sárbogárd: Elszalasztott lehetőségek meccse!

Lepsényben nyíltsisakos támadófutballt láthatott a publikum a hétvégén, ahol a Sárbogárd vendégszerepelt. Bár született három gól, a ziccerek alapján akár kétszer ennyi is lehetett volna a “termés”.

Az LMSK tudósítója így fogalmazott:

Lendületesen kezdtük a találkozót, nagy nyomás alá helyezve ellenfelünket. Szinte csak a Sárbogárd térfelén folyt a játék, sorra dolgoztuk ki helyzeteinket, de a gól csak nem akart összejönni. A 38. percben aztán Bagó remekül eltalált lövésével megszereztük a vezetést, 1-0.

A szünet után volt egy negyed órás periódus, amikor a vendégek nekünk estek, de ezt az időszakot átvészeltük. Ezután ismét magunkhoz ragadtuk az irányítást. A 68. percben a semmiből egyenlíteni tudott a Sárbogárd, 1-1. Mentünk előre becsülettel, de a ziccerek kimaradtak, vagy a kapufa volt kegyes a vendégcsapathoz. A 85. percben jött a feketeleves: egy szélről beadott labdát védőink nem jól reagáltak le, és egy fejesgóllal hátrányba kerültünk, 1-2. Az utolsó öt percben átálltunk háromcsatáros játékra, de a szerencse elpártolt tőlünk, mivel a helyzeteket így sem sikerült gólra váltani.

Csapatunkat elkerülte a szerencse az utóbbi mérkőzéseken, mivel hiába játszottunk fölényben, ismét nekünk kellett gratulálni ellenfelünknek a meccs végén.”

LMSK – Sárbogárd II. 1-2 (1-0)
Lepsény, vezette: Cérna János

LMSK: Képli – Kovács I., Bocskai, Sütő, Zalatnai, Horváth A., Lázár (Blaski), Bagó, Szente, Halász, Gyenis.
Sárbogárd II.: Bernáth – Nagy K., Juhász G., Takács Sz. (Somogyi L.), Horváth B., Szabó Z., Pásztor, Vámosi G., Farkas Z. (Rigó), Sümegi, Vámosi D. Vezetőedző: Pajor László

Gól: Bagó (38.) illetve: Horváth B. (63.), Nagy K. (85.)