Győzelemmel rajtolt a Tordas II! CSAPATKÉP!

Tordas második számú csapata az első játékhéten szabadnapos volt, így a hétvégén kezdhette meg a pontgyűjtést Fejér megyében újoncnak számító Herceghalom ellen.

Tordas második számú csapata győzelemmel rajtolt a Megye III-as Aqvital Publo csoportban. A területileg Pest megyéhez tartozó, a 2017/2018-as évadban azonban Fejér megyében induló Herceghalom látogatott a tordasiak otthonába.

A talákozóból gólparádé keletkezett: Márkus adta meg a mérkőzés alaphangját, aki duplázott a 19. és a 23. perc között, kialakítva a félidei 2-0-ás állást.

A szünetben még senki sem sejtette, hogy a második játékrész további 5 gólt tartogat, nem mellesleg pedig elképesztő fordulatokat. Mindössze 11 perc kellett a Herceghalomnak ahhoz, hogy megfordítsa az állást, Odrobina, Pap majd Árvay volt eredményes, az 56. perc végén 2-3 volt az állás a vendégek javára. A hajrát megnyomta a Tordas, és előbb Hadnagy, majd a gólérzékeny Vida köszönt be, így alakult ki a 4-3-as tordasi siker.

A Tordas II. győztes szelfivel kezdhette a 2017/2018-as bajnokságot - fotó: Tordas
A Tordas II. győztes szelfivel kezdhette a 2017/2018-as bajnokságot – fotó: Tordas

A csoportban félbeszakadt a Gyúró-Alcsútdoboz mérkőzés. A vendégek hét fővel utaztak el az összecsapásra, majd a várakozásoknak megfelelően nem is játszották végig a bajnokit. A Versenybizottság 3-0-ás gólkülönbséggel a Gyúrónak ítélete a három pontot. Nem túl biztató előjel, hogy ilyen korán létszámproblémák léptek fel az Alcsútdoboznál, remélhetőleg a nyár végeztével több hadra fogható labdarúgóval rendelkezik majd a gárda, így be tudja fejezni a szezont.

Tordas II. – Herceghalom 4-3 (2-0)
Tordas, vezette: Lantos Tamás

Tordas II.: Csizmazia – Farkas Ö., Varga L., Sztyéhlik, Hadnagy, Szalay (Horváth T.), Márkus, Fischer, Kóti (Sponga), Vida (Pántya), Molnár Cs. Vezetőedző: Herczku István

Herceghalom: Balatoni – Beke, Moravecz T., Gergely (Árvay), Almádi – Göndöcs (Szendrei), Pap, Cserháti Nyerges, Odrobina – Nagy Zs. (Tóth K.), Pintér B.

Gól: Márkus (19., 23.), Hadnagy (76.), Vida (86.) illetve: Odrobina (49.), Pap (53.,) Árvay (56.)