Lepsényből rabolt pontokat az Etyek

Fejér megye, Fejér Megye II

Egy helyet előrelépett az Etyek a tabellán, miután az LMSK csapata ellen idegenben szerzett három pontot.

Kellemes, bár kicsit szeles idő várta a csapatokat, ahol az 1 pont előnnyel érkező vendégek kezdték a mérkőzést. Az első félidőben hatalmas küzdelem folyt a pályán, időnként nagy iramban. Mindkét kapu előtt adódtak helyzetek, de az igazán nagyokat a vendégek hagyták ki. Gól nélküli döntetlennel vonultak pihenőre a csapatok.

A második játékrészre hasonló felfogásban érkeztek a játékosok. Itt is ott is helyzetek alakultak ki, amíg nem az etyekiek egyik gólfelelőse, Konczi Dávid a 65. percben remek cselekkel játszotta tisztára magát, beadás helyett okosan a kapuba helyezett, 0-1.

Próbált a hazai csapat helyzeteket kialakítani, de az egyenlítés helyett jött a hidegzuhany. A 75.percben az egyik vendégvédő remek meglátással indította Bartha Pétert, aki gyönyörű csellel verte át védőjét, majd a kapuig sprintelt és higgadtan helyezett a hosszúba, 0-2.

Ezután a hazaiak mindent egy lapra téve próbáltak támadni, de igazán nagy helyzetet nem tudtak kialakítani. Szépíteni azért sikerült, a 90.percben egy lecsúszott beadás tréfálta meg vendég kapust, Nyikos Martin góljával alakult ki a végeredmény, 1-2.

Összességében korrekt játékvezetés mellett a rendkívül motivált etyeki csapat megérdemelt győzelmet aratott a jól küzdő lepsényi gárda otthonában.

A beszámolót a helyi tudósító készítette.

LMSK Cobra Sport- Etyek SE 1-2 (0-0)
Lepsény, 50 néző. Vezette: Szabó Attila.

LMSK: Kovács Z. (Takács L.) – Gyenis (Baráth), Lázár, Zalatnai, Szántó D., Kovács I., Horváth A. (Tombor), Bagó (Nyikos), Cziczinger (Dicső), Sütő, Csizmadia. Technikai vezetők: Nasta László, Bozsoki Ferenc.
Etyek: Csanálosi – Banszki, Rujp, Kállai, Varga M., Zólyomi (Tavaszi), Tóth G., Holló (Árvai), Tóth J. (Mándoki), Bartha, Konczi. Edző: Takács Iván.

Gól: Nyikos (90′) illetve Konczi (65′), Bartha (75′).
Sárga lap: 0-2