Lepsény: Küzdeni akarásból jeles az Adony ellen!

A tabella kilencedik pozícióját elfoglaló LMSK közvetlen riválisát, a nyolcadik helyen álló Adonyt fogadta a hétvégén. A hazaiak elszántsága még az adonyiakat is meglepte.

A Lepsény tudósítója így látta az eseményeket:
“Adony csapata volt a vasárnapi vendégünk. Ellenfelünket ismerve nem számítottunk könnyű 90 percre, amely be is igazolódott, mivel nagy elánnal rontottak nekünk. Az első félidőt inkább mezőnyben zajló küzdelem jellemezte kevés helytettel, de néha szikrázó párharcokkal. A 37. percben egy védelmi megingásunkat kihasználva megszerezte a vezetést a vendégcsapat.

A második játékrész úgy folytatódott, ahogy zajlott az első 45 perc. Nagy küzdelem mezőnyben, kevés helyzet. A 60.percben egalizáltuk az eredményt, amikor is egy javunkra megítélt büntetőt Halász Gergő értékesített, 1-1. Rá hat percre már nálunk volt az előny. Csizmadia Szabi egy szép szóló után a kapuba talált, 2-1. A meccsen több gól már nem esett, csak helyzetekig jutottak el a csapatok.

Egy élvezhető és izgalmas mérkőzésen itthon tudtuk tartani mindhárom pontot. Kijelenthető, hogy a küzdeni akarás miatt megérdemelten.”

Az LMSK jelesre vizsgázott küzdeni tudásból az Adony ellen - fotó: Adonyi VSK facebook
Az LMSK jelesre vizsgázott küzdeni tudásból az Adony ellen – fotó: Adonyi VSK facebook

Az Adony tudósítója így fogalmazott:
“Lepsényben jártunk, ahol egy meglepően erős győzni vágyó csapattal néztünk szemben. Az első félidőben megszereztük a vezetést, a félidei eredmény 0-1 a javunkra. A második félidőben nem tudtunk jól szerepelni, semmi nem jött be. Két szép helyzetet az ellenfél kapusa nem, de a játékosok még ki tudtak piszkálni a gólvonal előtt. Majd egy rossz kapus kijövetel után az ellenfél 11-es rúgás után kiegyenlített, ezt követően megszerezte a vezetést, amelyet megtartott a végéig. A mérkőzés eredménye: LMSK-Adony 2-1. Gratulálunk a játékhoz minden csapatnak. Kívánunk jó felkészülést.”

LMSK – Adony 2-1 (0-1)
LMSK, vezette: Kuhinkó Zsolt.

LMSK Cobra Sport: Kovács Z. – Muskovits (Dicső), Kovács I., Sütő (Horváth A.), Nasta, Csizmadia, Mocher, Bagó, Halász, Baráth, Zsiga.
Adony: Szántó P. – Drapcsik, Budai, Szabó B., Szántó I., Csucsai, Németh T. (Bere), Varga Z. (Tóth T.), Vukajlovics P., Erdei, Böjte L. (Böjte)

Gól: Halász (60.), Csizmadia (66.) illetve: Erdei (37.)