Látványosan búcsúztatta az Etyek Ultras a szezont! GALÉRIA!

Pirotechnikai eszközök is előkerültek az Etyek 3 kiállítással tarkított szezonzáró meccsén.

Az Etyek Ultras tudósítója így írt:

“A szezon utolsó meccsén Kajászó csapatát fogadtuk. Tudtuk, hogy fontos meccs, győzelemmel előrébb kerülhetünk a tabellán, viszont fontos játékosaink is hiányoztak, mint például Mándoki Márk, Fábián István vagy Betlehem Csaba, Mészáros Gyula.

A mérkőzés első pár percében elég kapkodósan játszottunk, utána kezdett minden a helyére billenni, amiben a legnagyobb segítséget Varga Máté vezető gólja jelentette. A középről elvégzett szabadrúgásnál mindenki beadásra várt, Rujp Zoltán viszont a 11-es pontig bepörgette a labdát, amit Máté lekezelt, majd a kapuba juttatta. Apró szépséghiba, hogy a gólt Zólyomi Balázsnak írta a játékvezető.

Ezek után viszont ténylegesen ő köszönt be, a kiugratás után szépen forgatta meg a védőt, majd gyönyörűen kilőtte a hosszú felsőt.
A második félidőben sokszor eljutottunk a kapuig, nagy helyzeteink voltak, egyértelmű 11-est nem adott meg a bíró Zólyomi Balázs buktatásánál, viszont neki adott egy sárga lapot, biztos, ami biztos.

Egy szöglet utáni fejesgóllal szépítettek, majd átváltott a meccs sokkal agresszívabb formába.
Ráczkevy Benedeket két elkerülhető sárga lap után kiállítottak, viszont kajászói oldalon is villant a piros lap kétszer. Heiszler Ákos etyeki pályafutása első góljával hamarosan 3-1-re módosította az eredményt, majd Rujp Zoltán állította be a végeredményt egy 11-es belövésével, 4-1.

A csapat így végül a 6. helyen végzett a 2018/2019-es bajnokságban ezzel az eredménnyel. Jövőre folytatjuk! Hajrá Etyek!”

Etyek - Kajászó

kép 1 / 10

Etyek – Kajászó 4-1 (2-0)
Etyek, vezette: Kovács Máté

Etyek: Csanálosi – Kiss B. (Szokolay 65.), Rujp, Varga M., Bánszki, Lehel P., Nagy O. (Barabás 75.), Rácz (Heiszler 73.), Ráckevy-Eötvös, Szabó L., Zólyomi B. (Bakk 61.)
Kajászó: Földesi – Marton D., Molnár K. (Vabrik 88.), Marton A., Daru Zs., Bélley, Daru J. (Tapolcsányi 51.), Kovács K., Pfeiffer (Körmendi 75.), Marton B. (Vass F. 61.), Farsang.

Gól: Zólyomi B. (22., 38.), Heiszler (78.), Rujp (79., 11-es) illetve: Vass F. (68.)
Kiállítva: Ráckevy-Eötvös (72.) illetve: Marton A. (84.), Daru Zs. (84.)

Forrás: Facebook (Etyek Ultras)