Kondreska duplája döntött

A szimpatikus Kislángnak nem volt esélye az Ercsi otthonában.

Az Ercsi tudósítója így fogalmazott:

“A 22. percben Kondreska Roland lőtt látványos mozdulattal a léc alá, 1-0. A folytatásban több lehetőségük is adódott a hazaiaknak, de ezek sorra kimaradtak.

A második félidőt álmosan kezdték a csapatok, és nem sokon múlott, hogy egy kapu előtti kavarodás után egyenlítsen a Kisláng. Majd az 59. percben Kondreska fejelt 7 méterről gólt Hamar Erik remek beadása után, 2-0.

Szervezetten és szimpatikusan játszott a Kisláng, de ez kevés volt a pontszerzéshez.”

Ercsi – Kisláng 2–0 (1–0)
Ercsi, vezette: Winklár Péter

Ercsi: Schön – Tóth K., Hamar, Gróf (Rebők), Kondreska (Tolnai), Bognár B. (Pintér L.), Holentoner, Hosszú P. (Zsigmond), Kovács P., Szalánczi, Kővári L. Vezetőedző: Lieber Károly
Kisláng: Ányos – Rehák, Gergely, Árki, Dudar E., Simon I., Juhász J. (Koszorús), Komlós, Willerding, Balogh Z., Kovács T. (Lévai). Vezetőedző: Rehák Viktor

Gól: Kondreska (22., 59.)

Forrás és fotó: Ercsi