Kiütötte a Csór a Főnixet!

Fejér megye, Öregfiúk

Hatalmas rangadóra volt kilátás a hétvégén, hiszen a listavezető a harmadik helyezettel csapott össze. A Csór és a Főnix csatája április 1-jei tréfának beillő végeredménnyel ért véget!

Az Öregfiúk 3. csoportjában a harmadik helyen álló Főnix látogatott az éllovas Csór otthonában a 17. fordulóban. Mindkét gárda egyaránt fölényes győzelemmel hangolt a derbire, izgalmas összecsapásra volt kilátás.

Ehhez képest már fertály óra elteltével kétgólos előnybe kerültek a hazaiak, majd a 28. ás a 33. perc között négy találattal terhelték a csóriak a Főnix hálóját. A félidőre már 9-0 volt az állás, ráadásul a szünet előtt emberhátrányba kerültek a vendégek Farkas kiállításának köszönhetően.

A folyatásban nem változott a játék képe, bár valamelyest visszavett a Csór. Végül 14-0-ra nyertek a vendéglátók, a forduló meglepetését okozva ezzel.

Csór öregfiúk – Főnix öregfiúk 14-0 (9-0)
Vezette: Hudra Károly

Gól: Kovács K. (10′, 12′, 50′, 79′), Szőlősi (28′), Dombi (29′, 64′), Pécsi (30′, 33′), Kovács A. (37′, 38′), Sowunmi (40′, 67′), Nagy L. (74′)
Kiállítva: Farkas Zs. (45′)