Kilenc gól Vajtán: Hihetetlen meccset játszott a helyi U16 a Sárbogárddal!

Fejér megye, Utánpótlás

Elképesztő izgalmaknak lehettek tanúi azok, akik az előző fordulóban kilátogattak Vajtára, hogy megtekintsék az utánpótlás csapat soros mérkőzését a Sárbogárd ellen.

A Vajta tudósítója így fogalmazott:
“A hazai csapat új mezben lépett pályára, ehhez méltóan nekiesett a vendégeknek. több helyzetet alakítottunk ki, azonban nem volt szerencsénk, ami ilyenkor lenni szokott az ellenfél talált be. Ez nem vetette vissza csapatunkat, nagyobb sebességfokozatba kapcsoltunk. Ezt a sárbogárdiak is felvették, küzdelmes, izgalmas mérkőzés alakult ki. A szünetre 2-2 vel vonultak a csapatok.

A 2. félidő ott folytatódott, ahol az első abbamaradt, sőt 2 pompás góllal elhúztunk. Azonban ez sem volt megnyugtató, a vendégek átszervezték csapatukat. Ez a húzásuk bejött a hajrában megfordították az eredményt.

A mérkőzésről elmondható, hogy az őszi találkozóhoz hasonlóan nagy iramú izgalmas játék folyt a pályán a kilátogató lelkes szurkolótábor örömére. Szép gólokat láthattunk. A vereség ellenére dicséret illeti a srácokat. Nem rajtuk múlott.”

Vajta U16 – Sárbogárd U16 4-5 (2-2)

A Vajta U16-os csapata

A két edző a mérkőzést követően így nyilatkozott:

Klazer Balázs, a Vajta edzője:
“Gratulálok a fiúknak, jó iramú mérkőzést játszottunk, a helyzetek alapján a döntetlen igazságos lett volna.”

Bezerédi Ádám, a Sárbogárd edzője:
“Pörgős mérkőzésen sok védelmi hibából kaptuk a gólokat. Ezen kell javítani a jövőben. Ez azonban semmit nem von le az érdemből. Le a kalappal a csapat előtt, hogy az utolsó percig küzdöttünk, és hittünk a győzelemben.”