Kétgólos hátrányból nyert a Sárbogárd Martonvásáron! FOTÓK!

Fejér megye, Fejér Megye II

Úgy tűnt, a Martonvásár visszavághat a Sárbogárdnak a kupakudarc miatt, ám Gál duplájával előbb egyenlített, végül fordított Viktor Ferenc csapata.

A hétközi kupameccsen megtréfálta a tartalékos Martonvásárt a Sárbogárd, a vasárnapi bajnoki eleje viszont nagyon másképp festett. A hazaiak lendületesebben kezdtek, a 8. percben egy elmaradt büntetőt is számon kérhettek a játékvezetőn, amit két perccel később meg is kaptak, miután egy bogárdi védő kézzel ért a labdához a büntetőterületen belül. Magyar Balázs pedig nem hibázott, lézerpontossággal kilőtte a jobb alsót, 1-0. Nem sokat kellett várni a következő Martonvásári találatra sem, a 23. percben Magyar beadását Kanyó mellel átvette és a hosszú sarokba lőtt, 2-0. Éledezett a vendégcsapat, de Madaras révén a hazaiak előtt adódott komolyabb lehetőség, de a lövés Nyári Bence védése után az oldalhálóban kötött ki. Még a pihenő előtt szépíteni tudott a Sárbogárd, miután egy szöglet után Nagy Gyula rosszul számolta ki a labda ívét, Gál Dániel így a hosszú saroknál szinte zavartalanul fejelhetett a hálóba, 2-1.

A fordulás után gyorsan egyenlítettek a vendégek, újra Gál Dániel volt eredményes, ezúttal távolról, de ismét köszönetet mondhatott a hazaiak kapusának, aki nem volt a helyzet magaslatán, 2-2. Ezután totális zavar jellemezte a Martonvásár játékát, Bánfalvi ajtó-ablak helyzetben hibázott, majd érkezett a hidegzuhany. A hazaiak saját tizenhatosuktól jöhettek szabadrúgással, amiből a vendégek lőttek gólt. A gyorsan elvégzett pontrúgásba belenyúlt egy közel álló bogárdi, Márki Dénes csapott le a labdára és 16 méterről a kint helyezkedő Nagy mellett-fölött a kapuba lőtt, 2-3. A szétesett hazaiak egészen a hajráig nem tudtak helyzetet kidolgozni, az utolsó percekben többet is, de a hősiesen védekező Sárbogárd állta a sarat és egy héten belül kétszer is borsot tört a Martonvásár orra alá, akik zsinórban negyedik bajnokijukat bukták el.