A 92. percben emberhátrányban lőtt győztes gólt a Baracs Mezőfalván!

Fejér megye, Fejér Megye I

Az utolsó tíz percet emberhátrányban töltötte a Baracs, miután a gólszerző Bartók a kiállítás sorsára jutott. 10 emberrel sem adta fel a csapat, és a szomszédvár Mezőfalva otthonából mindhárom pontot elrabolta.

A Mezőfalva tudósítója így fogalmazott:

“A Mezőfalva a 19. fordulóban a szomszédos Baracsot látta vendégül. A vendégek valamivel többet támadtak az első félidőben, de a hazai csapatnak is voltak lehetőségei. Móricz veszélyes szabadrúgása alig kerülte el a kaput. A 36. percben Sági Roland szerzett vezetést a hazaiaknak, 1-0. A szünetig már nem született újabb gól, így a félidőben az eredmény 1-0 volt.

A második játékrészben már jóval többet támadott a Mezőfalva csapata. A mérkőzés 61. percében jött, a már szokásosnak mondható Mezőfalva elleni büntető. Bartók nem hibázott, és ezzel egalizált, 1-1. A hazai alakulat próbálta megnyerni a mérkőzést, Sági József szabadrúgásába Móricz csúsztatott bele fejjel, azonban a labda a keresztlécen csattant. A 81. percben a büntetőből gólt szerző Bartók mehetett idő előtt zuhanyozni. A 92. percben szabadrúgást kapott a vendég együttes és Éliás laposan rúgott labdája a mezőfalvi kapuban kötött ki, 1-2 Ez a gól a meccs végeredményét is jelentette. Továbbra is mumusa a mezőfalviaknak a Baracs.”

Mezőfalva – Baracs 1-2 (1-0)
Mezőfalva, vezette: Pekker Bálint

Mezőfalva: Papp M. – Balázs, Szabó E. (Hercsik), Oroszi, Móricz, Sági J., Boros, Sági R., Mekota, Bozoki, Bartus (Velez). Vezetőedző: Masinka László
Baracs: Tóth N. – Fülöp (Sebestyén), Csala, Czifra (Boldizsár), Bartók S., Éliás, Badi, Bozoki, Szili Sz., Nagy D. (Kiss N.), Varga T. Vezetőedző: Gyalus Zoltán

Gól: Sági R. (36.) illetve: Bartók S. (61.), Éliás (92.)
Kiállítva: Bartók S. (81., Baracs)

Forrás: Mezőfalvi Medosz SE Facebook