Hiába vezetett, mégis kikapott a Mór!

Nagyot léphetett volna előre a tabellán a Móri SE, ám a csereként beállt tordasi Balassa a hajrában duplája után fordult a kocka.

A Móri SE Facebook oldalán a következő tudósítás jelent meg:

“Számunkra a lehető legjobban kezdődött a mérkőzés a 2. percben Kaszás végzett el gyorsan egy szabadrúgást, Mayer szépen tálalt Klémán elé, aki kb. 6 méterről a kapuba belsőzött, 1-0. Ellenfelünk továbbra sem akart feljebb jönni, sorra jöttek ellenére a helyzeteink, előbb Kaszás fejelt tisztán kapura, majd Véninger kétszer is nagyon közel járt a gólhoz azonban egyik kísérlet sem járt sikerrel.

A fordulás után is maradtunk támadásban, de a megnyugtató második gól csak nem akart jönni, Mayer és Klémán előtt is adódott lehetőség, az eredmény viszont nem változott. Egészen a 79. percig amikor Klémántól szereztek labdát érdekes körülmények között, majd egy hosszú sarkot jól eltaláló lövéssel egalizált az ellen, 1-1. Az egyenlítés hatására mindent egy lapra feltéve mentünk előre a győzelemért, a dolog azonban fordítva sült el. Teljesen kinyíló csapatunkat „megkontrázták”, Balassa lövése a kapufáról kijött azonban pont elé, így az ő duplájával megfordította az állást a vendégcsapat, 1-2.

Mentünk előre a maradék időben, Kaszás közeli szabadrúgását védte a kapus, majd Klémán lövésébe léptek bele, így a Tordas örülhetett a három pontnak. Örömjátéknak indult, azonban horror lett a vége. Sebeink nyalogatására nincs idő, a héten Bicskére utazunk, ahol Sárbogárd után ismét pályaavatón veszünk részt, reméljük hasonló eredmény születik, mint két hete!”