Kálozi bravúr Lepsényben!

Létfontosságú három pontot zsebelt be a Káloz, mely ezzel elmozdult a kieső pozíciókból.

Az LMSK tudósítója így összegezte gondolatait:

“A szezon leggyengébb játékát produkálva sima vereség hazai pályán. Rendkívül rossz napot fogtunk ki vasárnap,ellenfelünk ennek az ellenkezőjét. Gólnélküli döntetlennel vonultak a csapatok szünetre úgy, hogy egy kapuralövést jegyezhettünk fel részünkről az első játékrészben. A vendégek előtt akadtak helyzetek, de gólt ekkor még nem sikerült szerezniük.

A 60.percben aztán már nem volt kegyelem,megszerezték a vezetést a vendégek Pál révén (0-1), amit pár percre rá meg is dupláztak Takács találatával (0-2). Eközben ahogy teltek a percek a Káloz focizott, mi néztük. A lefújás előtt még egy gólt kapott csapatunk, Pál köszönt be másodszor, így sima lett a vége (0-3).

Sajnos megérdemelt vendégsiker született, mivel mélyen tudásunk alatt játszottunk, egy rendkívül motivált Káloz ellen.”

LMSK  – Káloz 0-3 (0-0)
Vezette: Vitányi László

LMSK Cobra Sport: Kovács Z. – Kovács I., Mátyás, Tombor (Nyikos), Sütő (László), Horváth A., Balla, Lázár, Bagó (Mocher), Iliás (Virág), Baráth (Blaski).
Káloz: Takács L. – Pál T., Szabó J., Tóth B., Farkas L. (Hegedűs P.), Szabó Sz., Baranyai (Pál R.), Pál A. (Schne­ider), Tóth M. (Kovács D.), Takács T., Fazekas.

Gól: Pál A. (60., 84.), Takács T. (64.)

Forrás: LMSK Facebook