Huszáros hajrával nyert a Mór a Gárdony ellen! FOTÓ!

Fejér megye, Fejér Megye I

Sokáig úgy tűnt, megosztozik a pontokon a két csapat, ám remekül használta ki helyzeteit a móri gárda a hajrában. A fontos győzelemmel közelebb zárkóztak Gálék az éllovas Iváncsához.

A Mór facebook oldalán a következő tudósítás olvasható:
“Ezúttal nem a játék szépsége dominált, hanem inkább a párharcok szólt a mérkőzés. Mindkét csapat a másik hibájára várt, túl nagy kockázatot egyik fél sem vállalt fel. Egy-egy komolyabb lehetőség azért adódott, hátul Pap védett egy ziccert, majd elöl Gál és Kőbányai sem talált be, így döntetlennel vonulhattak pihenőre a csapatok.

A második félidőben némiképp támadólag léptünk fel, több szögletet is elvégezhettünk, majd Gál már be is vette a hazai kaput, ám a partjelző keze megakadályozta a vezetésünket, az ugyanis a magasba emelkedett. Erőteljesen kérdőjeles ítélet volt, de mentünk tovább, aminek meg is lett az eredménye.

Húsz perc volt vissza, amikor a sérülésből visszatérő Handl passzolt Gálhoz aki ellen szabálytalankodtak ugyan, de csupa szív támadónk tovább ment és szép gólt ragasztott a jobb felsőbe, 0-1. Maradtunk támadásban, jöhetett egy újabb veszélyes szabadrúgás és egyben jött a második gólunk is. Cseszneki okosan vette észre, hogy a sorfal nem éppen a legjobb helyen áll, és beadás helyett egyből kapura húzta a szabit, ami utat is talált a hálóba. Okos megoldás, 0-2. Pár perccel később szépíthetett volna a Gárdony, azonban Pap ismét a helyén volt, maradt a kétgólos vezetésünk. A maradék játékidőben az állás nem változott, egy-két keményebb belépőre futotta mindkét csapat erejéből csupán.

Ismét nullára hoztunk egy mérkőzést, és tapadunk az első pontjait vesztő Iváncsa csapatára, akikkel nem mellesleg hétvégén hazai környezetben mérkőzünk meg. Köszönjük az idegenbe is elkísérő szurkolóink biztatását!”

Gárdony – Mór 0-2 (0-0)
Agárd, vezette: Szabó János

Gárdony: Heim – Hushegyi, Pápai, Burucz, Hanák – Oláh D., Ihász P., Balogh Á., Sowunmi A. – Tóth B. (Balogh Bence), Katóka R. Vezetőedző: Balogh Zsolt
Mór: Pap – Bátki, Végvári, Handl, Tar B. – Kaszás Cseszneki (Petruska), Mayer, Klémán M.(Vajda) – Kőbányai (Osgyán), Gál D. Vezetőedző: Horváth Zoltán

Gól: Gál D. (71′), Cseszneki (77′)