Helytállt a bajnok ellen a Fehérvárcsurgó

A Velence ugyan nyert, a gólparádé azonban elmaradt.

A Fehérvárcsurgó trénere így írt:

“Zárásként a bajnok otthonába látogattunk. Az őszi 1-9 után egy célunk volt: becsülettel helyt állni. Az első 20 percben szögletek után akár több góllal is vezethetett volna vendéglátónk, de pontatlanok voltak. Ezután próbáltunk még jobban védekezni, de egy hiba után a 34. percben megtört a jég. Szerencsére nem rogytunk meg, és a második gól után, a mérkőzés utolsó harmadában sikerült kidolgozott támadásokat is vezetni.

A szezont a 13. helyen, 31 szerzett ponttal zártuk. Voltunk már lejjebb, de sokkal feljebb is, remélem a következő évünk jobban fog sikerülni, mert ennél több van a csapatban.”

Flavus Velence – Fehérvárcsurgó 2-0 (1-0)
Velence, vezette: Závotka Csongor

Velence: Boldog (Puhnyák 75.), Telek, Gulyás, Sebők, Boda (Bernáth 75.), Szalai, Baloni (Mónus 71.), Szigeti, Kristóf (Mágocs 66.), Klauz, Sowumi (Pál 78.)
Fehérvárcsurgó: Rapali – Nagy B. (Guti 75.9, Veres, Bernáth (Varga L. 72.), Keller (Kardos 64.), Baksa, Herczeg, Dreska, Huszár, Guti, Lascsik.

Gól: Baloni (34.), Szalai (75.)