Hatpontos rangadót játszott a Rácalmás és az LMSK!

A tabella utolsó helyén álló Rácalmás az őt megelőző LMSK együttesét látta vendégül vasárnap. A találkozón potyogtak a gólok, hatszor zördültek a hálók.

A Lepsény tudósítója így fogalmazott:

“Az öltözőben megbeszéltek szerint kezdtük a találkozót, ami a következő volt: gyorsan megszerezni a vezetést. A 9. percben Bagó góljával 1-0 volt a javunkra. Ami viszont nem volt a tervben, az következett ezután. Ellenfelünk az első támadásából kiegyenlített rá két percre (1-1). A 23. percben egy jogosnak tűnő büntetőrúgást kaptak a hazaiak, amit magabiztosan értékesítettek, így átvették a vezetést (2-1). Nem sokáig örülhettek, mivel a 25. percben Nyikos szemfüles góljával egalizáltunk. Sőt, rá három percre ismét Bagó volt eredményes, így ismét nálunk volt az előny (3-2).

A második félidőben is szinte végig mi uraltuk a játékot, és csak idő kérdése volt az újabb gól. Helyette viszont csak értékesítés nélküli helyzeteket dolgoztunk ki,v alamint két kapufát lőttünk. A már szokásos hidegzuhany a 83. percben érkezett. Egy kiugratást követően védelmünk rossz ütemben lépett ki, így a hazai támadó köszönte szépen, és a kapunkig sétált a labdával, és ha már arra járt, be is lőtte azt (3-3).

Bosszantó, hogy szinte végig mi domináltunk, a küzdelemmel sem volt gond, a helyzetek is megvoltak, mégis meg kellett elégednünk az egy ponttal. A szerencse nagy ívben kerüli csapatunkat az elmúlt fordulókban, de erre a mérkőzésre lehet alapozni, mivel látszott a győzni akarás mindenkin. Bízunk benne, hogy a sors visszaadja nekünk ezeket az elhullajtott pontokat.

Az LMSK megszerezte szezonbeli első pontját - fotó: LMSK
Az LMSK megszerezte szezonbeli első pontját – fotó: LMSK

Rácalmás – LMSK 3-3 (2-3)
Rácalmás, vezette: Kerkuska Miklós.

Rácalmás: Szabó I. – Nagy B., Fodor, Németh P., Lázár, Juhos, Szeitz, Decsi (Szabó Z.), Suplicz (Bartók), Somogyi K., Horváth R. (Rajna). Vezetőedző: Boncz Gábor.
LMSK: Kovács Z. – Sütő, Gyenis (Bocskai), Blaski (Balla), Csizmadia – Nasta, Nyikos, Bagó, Szente (Baráth), Halász, Cziczinger (Szántó).

Gól: Horváth R. (11., 23.), Nagy B. (83.) illetve: Bagó (9., 28.), Nyikos (25.).