Felcsút-Bodajk: Ellentétes félidők mérkőzése!

A szezon előtt egyaránt bajnokaspiránsként emlegetett Puskás FC Kft. III. és a Bodajk SE gárdája egymással mérkőzött meg a hétvégén. Két teljesen különböző félidőt láthattak a nézők.

A Bodajk SE tudósítója így fogalmazott:

“A 30. percben a felcsútiak három nagy hibánkat kihasználva már 3-0 arányban vezettek. Az első félidő alapján nagyobb is lehetett volna a különbség.

A második játékrészben Molnár és Krell góljaival 3-2-re módosult az állás. Ellenfelünket 45 percig a kapujukhoz szegeztük, de minden erőnket mozgósítva sem sikerült egyenlítenünk. A 93. percben a triplázó Tóth beállította a 4-2-es végeredményt.”

A szünet után más arcát mutatta a Bodajk SE, de az egyenlítéshez ez is kevés volt a Felcsút ellen - fotó: Bodajk SE
A szünet után más arcát mutatta a Bodajk SE, de az egyenlítéshez ez is kevés volt a Felcsút ellen – fotó: Bodajk SE

Puskás FC Kft. III. – Bodajk 4-2 (3-0)
Felcsút, vezette: Vitányi László.

Puskás FC Kft. III: Koch – Gajdos (Komáromi), Szabó D., Kovács J. (Vincze), Horváth Á., Tóth G. (Szabó Á.), Tóth A., Kocsis R. (Kóbor), Farkas J., Boros F. (Pásztor), Mérten. Vezetőedző: Szabó Dániel.
Bodajk: Csikesz P. – Orosz, Bregócs, Kovács J. (Vincze), Hudák, Takács V., Füri (Kővári B.), Molnár T., Rózsás, Krell, Boda (Kovács T.). Vezetőedző: Takács Viktor.

Gól: Tóth G. (13., 29., 90.), Horváth Á. (10.) illetve: Molnár T. (47.), Krell (55.).