Győzelmével már negyedik a Káloz – GALÉRIA

Komolyan számolni kell a Kálozzal az éremre esélyesek között, ezt a Seregélyes elleni győzelmével bizonyította a csapat.

Sokáig úgy tűnt, gól nélkül hozzák le a csapatok az első félidőt, mígnem két perccel a pihenő előtt szabadrúgáshoz jutott a Káloz. Magyar Ferenc két lépésről nekifutott a labdának, majd mesterien csavarta a bal felsőbe a kapusnak esélye sem volt a hárításra, 1-0.

Feri mesteri szabadrúgás gólja!

Gepostet von Kálozi SE am Sonntag, 31. März 2019

A folytatásban újabb gólcsend következett, a véghajrára azonban felélénkültek az események. A kitartó szurkolók két újabb gólt láthattak. Előbb Hegedűs Patrik mattolta a seregélyesi védelmet, majd négy perccel a lefújás előtt az iménti gólszerző kihagyhatatlan helyzetbe hozta társát, Baranyai Bencét, akinek lövésébe bár beleért a portás, védeni nem tudott. Így alakult ki a 3-0-ás végeredmény.

Patrik gyönyörűen adta a labdát Bence elé!

Bár a Káloz egyelőre 9 pontra van a dobogót érő harmadik helytől, ha így folytatják Magyarék, akkor van miért aggódnia a Szabadegyházának.