Győzelemmel zárta a szezont a Martonvásár! FOTÓK!

Biztos negyedik helyezettként várta a szezon utolsó mérkőzését a Martonvásár, mely Tordason vendégeskedett. Bár már nem volt különösebb tétje a találkozónak, Magyarék odatették magukat.

A Martonvásár tudósítója így fogalmazott:
“Nyári meleg fogadta a csapatokat, de ez a tempón nem látszott. A paprikás hangulatú mérkőzésen, ment az adok-kapok, nem kímélték egymást a játékosok.

Védelmünk kiválóan látta el feladatát, a hazaiak nem találták a rést a pajzson. A 35. percben megszereztük a vezetést, mikor Kővári cselei után Endrefalvinak passzolt, aki volt csapatának 10 méterről nem kegyelmezett, 0-1.
A második félidőt nagy rohamokkal kezdték a hazaiak, és ez is lett a vesztük. A 80. percben egy gyors kontra után Magyar 22 méteres lövése védhetetlenül vágódott a jobb felső sarokba, 0-2.

Győzelemmel zártuk a szezont, most egy nagyon megérdemelt pihenő vár a csapatra, gratulálunk a 4. helyhez. Mindenkinek köszönjük aki egész évben segítette csapatunkat, SZÉP VOLT FIÚK!!!”