Győzelemmel zárta a szezont a Dinnyés! FOTÓK!

Kiütéses sikerrel búcsúztatta a 2016/2017-es szezont a Dinnyés, amely a hatpontos rangadón aratott sikernek köszönhetően előrelépett a tabellán.

A Sárkeresztes otthonába látogatott a múlt héten a Dinnyési SE, amely a tavalyi remekül sikerült szezon után – melynek végén ezüstérmet ünnepelhetett a Dinnyés – idén várakozáson alul teljesített. Az ezüstcsapatból számos hiányzó volt a tavalyi alapcsapathoz képest, ám még így is kijelenthető, hogy közel sem a maximumot hozta ki magából Kovács András együttese.

Az utolsó bajnokin azonban régi fényükben tündököltek a dinnyésiek, akik Pintér korai góljával szereztek vezetést Sárkeresztesen. A támadó négy percen belül duplázott, majd Brakszátor is betalált a félidő vége előtt, így a szünetben már 0-3 volt. A fordulás után ugyan szépített Rácz góljával a keresztesi alakulat, ám ezután két Brakszátor gól következett, így a vége 5-1 lett a Dinnyésnek.

A Dinnyés ezzel megelőzve vendéglátóját a 10. helyen zárta a bajnokságot. Idén sem maradt azonban trófea nélkül a gárda, hiszen a Fair Play versenyben a 2015/2016-os ligához hasonlóan ismét az élen végeztek Borbélyék. A csapat házi góllövőlistájának élén idén is Brakszátor Zoltán végzett 17 góllal, míg a második helyen sem történt változás a legutóbbi szezonhoz képest, ezúttal is Pintér Árpád lett a házi ezüstcipős. A dobogó harmadik fokát az idény második felét Vajtán töltő Tóth Balázs bérelte ki magának.

A dinnyési öltöző épülete is megújult, a munkálatokból kivették a játékosok a részüket.