Győzelemmel kezdett a Sárbogárd

A Martonvásár otthonából hozta el a három pontot Viktor Ferenc csapata.

A Martonvásár tudósítója így fogalmazott:

“Alaposan megfiatalított csapattal vágunk neki a szezonnak, játékosaink egy része még ifi korú, de az “öregek” mellett be fognak illeszkedni a csapatba. Az első félidőben amíg mi sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, volt hogy a vendégek a gólvonalról mentettek, addig a vendégek rúgták a gólokat, mindjárt 3-at is, bár tegyük hozzá, hogy abból kettő finoman szólva is lesgyanús körülmények között született…

A második játékrészre más felfogásba jött ki csapatunk, ez meg is lepte a vendégeket, nem igazán tudtak átjönni a térfelünkre. Az 54. percben góllá érett a nyomás, Magyar 20 méterről elvégzett szabadrúgása védhetetlenül vágódott a bal felső sarokba, 1-3. Helyzeteink sajnos ismét kimaradtak, míg a másik oldalon egy kapu előtti keveredés után a 75. percben ismét kapunkban volt a labda, 1-4. Az utolsó negyed órára teljesen beszorultak a vendégek, a 87. percben Vida lepte meg a vendég kapust és szerzett látványos gólt, 2-4.

Ahogy a lefújás után a vendég edző mondta: “lehetett volna fordítva is”….

Martonvásár - Sárbogárd

kép 1 / 10

Martonvásár – Sárbogárd 2–4 (0–3)
Martonvásár, vezette: Jónás Péter.

Martonvásár: Deák – Szeidl, Vörös F., Neuvert (Juhász B.), Hernádi, Magyar B., Cziklin (Kádár), Kővári F., Szilágyi I., Cservenka, Buzora (Vida). Edző: Patkós Csaba.
Sárbogárd: Matócza – Nagy Á., Gulyás-Kovács (Ősz), Luczek (Gráczer Bence), Kállai, Bezerédi, Gál D. (Gráczer Bálint), Gráczer G., Oláh, Szalai P. (Gyuricza), Kindl. Edző: Viktor Ferenc.

Gól: Magyar B. (54.), Vida (87.) illetve: Bezerédi (11., 37.), Szalai P. (42.), Gyuricza (75.)

Forrás és fotók: Martonvásári SK Facebook