Fordulatos meccset vívott egymással a Sárbogárd és a Mezőfalva

Ellentétes félidők mérkőzése volt.

A Mezőfalva tudósítója így fogalmazott:

“A Mezőfalva a második fordulóban Sárbogárdra látogatott. A csapatok bő 10 perces várakozással hangolódtak, ugyanis a játékvezetők késtek. A vizitáló gárda már a 4. percben vezetést szerzett, Sági Roland fejelt a kijövő kapus felett a hálóba. A 7. percben azonban a hazai Bezerédi egyenlített, 1-1 A 14. percben Godslove ismét vezetést szerzett a Mezőfalvának, 1-2. A félidőig már nem változott az állás.

Az első félidőben még volt oka a Mezőfalva játékosainak az örömre

A második játékrészben, a 48. percben szabadrúgáshoz jutottak a hazaiak és Kállai egyenlített ismét. Az 54. percben Kállai megszerezte a mérkőzés során először a Sárbogárdnak a vezetést, amikor egy vendég játékos vitte a labdát 3 hazai játékos közé, akik megszerezték a mezőfalvi labdarúgótól a játékszert. Bezerédi ismét eredményes volt a 61. percben, 4-2. A végeredményt Gál állította be egy büntetővel, 5-2.”

Sárbogárd – Mezőfalva 5-2 (1-2)
Sárbogárd, vezette: Závotka Csongor

Sárbogárd: Matócza – Kindl, Gulyás-Kovács, Luczek, Kállai (Gyuricza 68.), Bezerédi (Gráczer Bálint 80.), Gráczer G., Németh K. (Lajtos 18.), Oláh (Gráczer Bence 46.), Laták, Szalai (Gál 46.). Vezetőedző: Viktor Ferenc
Mezőfalva: Tóth N. – Balázs, Nagy M., Németh, Márki, Garda, Sági, Facskó, Paget, Godslove (Ráthgéber 65.), Bozoki.

Gól: Bezerédi (7., 61.), Kállai (48., 54.), Gál (85.) illetve: Sági (4.), Godslove (14.)

Forrás: Mezőfalvi Medosz SE Facebook