A Főnix NB I-es csapattal mérkőzött meg!

Fejér megye, Fejér Megye II, Fejér Megye III

A Megye II-be frissen feljutott Főnix az ősztől az NB I-ben szereplő gárdával csapott össze! A találkozón 8 gól született.

A Puskás Akadémia látta vendégül felkészülési mérkőzésen a Főnix gárdáját. Korán vezetést szerzett Diallo góljával a felcsúti gárda, majd a félidő végén Hegedűs J. fejelt egy szöglet után a hálóba, így 0-2 volt az állás a szünetben.

Sokáig nem maradt izgalmas a mérkőzés, hiszen a második játékrészben hat perc után Csilus Á. góljával már három volt a csapatok közti különbség. Ezt követően Grgic klasszikus mesterhármast jegyzett, majd a hajrában Szakály P. is beköszönt. A rendes játékidő utolsó percében Csilus Á. tette fel az i-re a pontot, így 0-8 lett a végeredmény.

Puskás Akadémia FC – FC Főnix 8–0 (2–0)
Gól: Diallo (9.), Hegedűs J. (37.), Csilus Á. (51., 90.), Bacelic-Grgic (55., 61., 77.), Szakály (81.)

Címlapfotó: Bodajk SE