Folytatódott a dinnyési tavasz!

Fejér megye, Fejér Megye III

Drámai mérkőzésen megőrizte veretlenségét a hétvégén a Dinnyés az élmezőnyben található Szabadbattyán ellen. Mi több, Brakszátorék a hajrában a győzelmet is kiharcolták.

A Dinnyés tudósítója így fogalmazott:
“Két idegenbeli győzelem és egy hazai döntetlen után a dinnyési fiúk győzelemmel szerették volna megörvendeztetni szurkolótáborukat a tavasz során először. Mindent meg is tettek ennek érdekében a srácok, és az első félidőben 2-0-ra vezettek, a csatárpáros mindegyik tagja betalált.

A Dinnyés játékosa, Kovács harcol a labdáért, Korponai figyeli a háttérből (Fotó: Igari Balázs, feol.hu)

A szünet után nem jött jól a bekapott gól, de Brakszátor góljával ismét visszaállt a megnyugtató 2 gólos előny. A végén azonban forró lett a hazaiak talpa alatt a talaj, hiszen kiegyenlítettek öt perccel a vége előtt a battyániak. Jött azonban Brakszátor menetrendszerű gólja, majd az utolsó pillanatban Frigi első dinnyési gólja, így 5-3 lett a vége.”

Dinnyés – Szabadbattyán 5-3 (2-0)
Dinnyés, vezette: Altorjay Á.

Dinnyés: Tillmann (Berényi 62.) – Kovács T., Csicsári (Mong 73., Kincses 73.), Pintér, Pomázy, Borbély, Korponai, Brakszátor, Rácz, Firgi, Hajdú.
Szabadbattyán: Zsidó N. – Szimán, Magda, Balla K., Balla T., Herczeg, Balla B., Blaumann, Mohácsi (Csenki 62.), Alimán, Juhász.

Gól: Brakszátor (21., 73., 87.), Pintér (35.), Firgi (90.), illetve Herczeg (56., 85.), Csenki (78.).