I. FociDrukker Bajnokság: Elhúzott a Szfinx!

Hárompontos előnyre tett szert a Szfinx üldözőivel szemben a bajnokság derekán. Drámai meccsen nyert rangadót a Szépluck, újfent remizett a Rolomester.

A harmadik fordulójához érkezett az I. FociDrukker bajnokság. A Köfém pályán rendezett pénteki meccsek továbbra is nagyon színvonalasak és izgalmasak. Mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy a Kutyaütők olyan kiélezett csatát vívott a Rolomesterrel, hogy 40. percig 0-0-ra álltak a csapatok. A Kutyaütők ugyan megszerezték a vezetést, de a Rolo az utolsó percben egyenlíteni tudott, így a vége igazságos döntetlen lett. Kutyaütők – Rolomester 1-1.

A nap második mérkőzése a Szépluck és az eddig veretlen Junior összecsapása volt. A másodosztály bajnokának eddig mindig más összeállításban és csere nélkül kellett kiállnia. Ezen a napon Meggyes Dávidot nélkülözve, de most legalább egy cserével álltak fel. Két Horváth Attila góllal meg is lépett a Szépluck az elején. Kapaszkodott a Junior (3-1, 4-2), de ma nem volt igazi átütőerő a játékukban. A meccset Bánfalvi András többször is lezárhatta volna, de elszórakozta a helyzeteit. Ez megbosszulta magát, egyenlített is a Junior (4-4), de a győztes találatot végül mégis a Szépluck vitte be. Szépluck – Junior 5-4

A nap harmadik és egyben záró mérkőzése az eddig nyeretlen Fortuna és veretlen Szfinx meccse volt. 2-0-ra itt is gyorsan előnyre tett szert az Autósiskola. A Fortuna egyik húzóembere, Horváth Ferenc ma nem lépett pályára, de a csapata így is egalizálni tudott (2-2). Rá kellett kapcsolnia, és így is tett a Szfinx, újra kettőre növelve az előnyt. 4-3-ra ugyan még felzárkózott az ellenfél, de a végig jól játszó Bellér vezérletével (2 gól, 2 gólpassz) a Szfinx győzelme tulajdonképpen nem forgott veszélyben. Szfinx – Fortuna 6-3

kép 1 / 41

Pénteken folytatódnak a küzdelmek a várhatóan remek időben. Érdekesség, hogy a Rolomester a Szfinx-szel csap össze, ahogy teszik ezt majd a hétfőn induló Városi Bajnokságban is. A másik két mérkőzés is nagy derbi lesz, ugyanis a Junior a Kutyaütőkkel, míg a Szépluck a Fortunával meccsel.