Mány: Tudósítás a Csór és a Főnix elleni mérkőzésről!

Fejér megye, Fejér Megye II

A Mány a legutóbbi fordulóban alaposan megszórta a Csórt: nyolcig meg sem állt Pál Zoltán csapata, míg korábban a Főnix ellen játszottak drámai mérkőzést a kék-fehérek.

A Mány Facebook oldala így fogalmazott a Csór elleni találkozóról:

“Vasárnap Csóron szerepelt felnőtt csapatunk. Az ifi szombati, örömteli győzelme után (4:3), jó előjelekkel vártuk a csóri derbit. Röviden megfogalmazva, a csapat a várakozásainak megfelelően, remek támadójátékkal, magabiztos játékkal fektette két vállra a jó erőkből álló hazai csapatot.

Jó volt látni, milyen sokan elkísérik a csapatot az idegenbeli, cseppet sem közeli derbire! Köszönjük a szurkolást. A rúgott 8 gól mindegyike parádésra sikeredett, minden csapatrészünk remek, felszabadult játékot nyújtott. Kiemelni senkit sem szeretnénk, maradjon itt emlékezetül a végeredmény: Csór – Mány 0-8

Csór – Mány-SBS 2012 0-8 (0-3)
Csór, vezette: Hudra Károly.

Csór: Németh Zs. – Balázsik (Botka), Kocsis B., Denke O., Vári, Cserna, Radnics, Béres (Pécsi), Réti (Lehota), Holl (Nagy P.), Nyakas. Vezetőedző: Pécsi László.
Mány-SBS 2012: Sátori – Rimele, Csitári, Mohácsi, Kun, Bencze, Pál Z., Szabó L. (Apostagi), Jakab (Magony), Radovics, Vaczula (Budai). Vezetődző: Pál Zoltán.

Gól: Csitári (2.), Jakab (3., 53., 74.), Radovics (35., 61.), Pál Z. (82., 90.)

A Mány magabiztosan verte ezúttal a Csór csapatát - fotó: Mányi TK
A Mány magabiztosan verte a Csór csapatát – fotó: Mányi TK

A Mány tudósítója így összegezte az egy héttel korábbi Főnix elleni rangadó eseményeit:

“A Főnix elleni, hazai “csúcsderbi” a várakozásoknak megfelelő, nagy küzdelmet hozott. Sem az időjárás, sem pedig a pálya talaja nem tette lehetővé a parádés mezőnyjátékot egyik fél részéről sem.

Nagy elánnal küzdöttek a csapatok, a területet jobbára a vendégek birtokolták, ennek ellenére a mieinknek voltak nagyobb lehetőségei. A szünet után, 0-0-nál Radovics Marci szenzációs gólt rúgott, aztán még Tomi lábában volt két ziccer, mégsem sikerült feltenni az i-re a pontot. Ahogy lenni szokott, jött a vendég attack, és kétszer, bevették Viktor kapuját: az elsőnél a kapusról kipattanót pofozták a mányi ketrecbe, aztán jött egy védhetetlen bomba gól.

A játékvezető ténykedését nem minősítjük, nem érdemes újra nekifutni… Legyen elég, hogy a 30. percben “bennragadt” a zsebben egy 2. sárgás piros (meg még több), illetve a 93. percben egy mányi gól is, csak hiszti maradt… Mindegy, egy 6 pontos meccsen maradtunk pont nélkül. Csapatunk minimum a döntetlenre rászolgált volna.”

Mány-SBS 2012 – Főnix FC 1-2 (0-0)
Mány, vezette: Stumpf Tamás.

Mány-SBS 2012: Sátori – Rimele, Herczeg L., Mohácsi, Kun, Bencze, Pál Z., Jakab, Radovics, Antoni, Méhész.
Főnix FC: Barsch – Peringer (Bognár I.), Totsche, Knausz (Bánfalvi), Kertész (Willerding Zs.), Kásler (Szalai P.), Király J., Boros D., Schäffer (Kovács K.), Vágner, Fésű. Vezetőedző: Pavlik József.

Gól: Radovics (61.) illetve: Szalai P. (65.), Kovács K. (71.)