Félbeszakadt a Martonvásár és a Vajta meccse

Fejér megye, Fejér Megye I, Fejér Megye II

Két döntetlenen van túl a Martonvásár.

Legutóbb a Martonvásár a Páty csapatával mérkőzött meg.

“Igaz némi késéssel kezdődött a tegnapi meccs, de megérte kivárni, egy kiváló iramú, néhol szikrázóan kemény mérkőzéssel hangoltunk a vasárnapi Magyar Kupa mérkőzésre” – írta a Martonvásár tudósítója.

Martonvásár-Páty 2-2

Július végén a Vajtát fogadták a martoniak.

“A mérkőzés jó időben, de fülledt párás melegben kezdődött, az 5 csere lehetőségünknek köszönhetően Patkós Csaba több variációt is ki tudott próbálni.

Az első félidőben jobbára az ellenfél térfelén pattogott a labda, de nem tudtuk helyzeteinket értékesíteni, sőt egy támadás után a vendégek szerezték meg a vezetést, 0-1.

A második félidőre támadóbban léptünk fel és a 65. percben egy 20 m-ről elvégzett szabadrúgásból Gutyina egyenlített a szakadó esőben 1-1. Ezek után a pályára éjszakai sötétség borult jelezvén hogy a vihar bekeményít, így a csapatok jobbnak látták megszakítani a mérkőzést” – fogalmazott a Martonvásár tudósítója.

Martonvásár-Vajta 1-1 (0-1)