Edzőmeccsek garmadáján van túl a Fehérvárcsurgó

A Magyaralmás és a Csókakő ellen 1-1 vereség is becsúszott.

A Fehérvárcsurgó tudósítója így írt:

“07.23-án, kedden Pusztavámot fogadta tartalékos felnőttünk, de a tartalékos szerintem nem azt jelenti, hogy 20 méteren adunk 4 gólpasszt az ellenfélnek. Lényeg a lényeg, a védelmünk jelentősen gólerősebb volt, mint a támadósorunk, végeredmény 1-6. Guti G – Kardos Má, Kardos Ma, Veres, Nagy, Lascsik – Huszár, Keller, Herczeg, Csányi, Boros, csereként Kovács M, Kaifis összetételben mutattuk meg, hogyan ne játsszunk soha többet. A csurgói gólt Veres szerezte.

07.24-én szerdán Iszkaszentgyörgyre látogattunk, ahol a tartalékos hazaiak ellen mindent kihagytunk, amit lehetett, de a győzelem azért nem forgott veszélyben, a Fehérvárcsurgó 3-1-re nyert. Guti M – Herczeg, Veres, Nagy, Baksa, Boros – Huszár, Dreska, Varga, Keller – Csányi, csereként Bernáth P. és Bernáth M szerepeltünk, góljainkat Csányi (2) és Varga szerezte.

07.28-án duplázott egyesületünk, előbb felnőttekkel kibővített u19-ünk játszott Magyaralmás ellen hazait, és szenvedett 5-1-es vereséget az alábbi összeállításban: Veres – Huszár, Kozma K., Torma R., Szentesi, Torma D, Keller I., Keller D., Keller B., Dreska, Czira, csereként Bernáth M., Kozma R. Gólunkat Keller I. szerezte. Ide csak annyit: 30 perces kondival ne számítson senki győzelemre.

Majd pár órával később felnőtt csapatunk 5-3-ra kapott ki a megerősített Csókakő otthonában, bár 50 perc után még vezetett, de a korábbi meccs fényében nem meglepő, hogy a végre elfáradt: Kovács P. – Guti G., Veres, Nagy, Varga – Herczeg, Baksa, Dreska, Keller – Bernáth P., Csányi, csereként Czira. Örömteli, hogy a 4 duplán meccselőből senki sem sérült meg. Góljainkat Bernáth P., Csányi és Baksa szerezték.

08.04-én megkezdjük a szezont Magyaralmáson, a Fejér Megyei Kupában.”

Forrás: Fehérvárcsurgói Sportegyesület (Facebook)