Fejér Megye II. U19: Bajnok a Seregélyes!

Fejér megye, Fejér Megye II, Utánpótlás

A Seregélyes U19-es csapata két fordulóval a szezon vége előtt bebiztosította bajnoki címét, miután gólzáporos meccsen legyőzte az Adonyt. A seregélyesiek kapusa is betalált.

A 28. játékhéten 4-1-re győzött a Seregélyes az Adony otthonában. A seregélyesiek már a nyolcadik percben betaláltak, a gólkirályi cím legfőbb várományosa, Pálesz zörgette meg a hálót. A gólérzékeny támadó a játékrész közepén kettőre növelte együttese előnyét, sőt, a szünet előtt Pintér góljával már 0-3 volt az állás. A hajrában Szántó szépített, végül Závotka állította be az 1-4-es végeredményt.

Bajnok a Seregélyes U19-es csapata

A három pont megszerzésével immáron biztos a Seregélyes U19-es csapatának bajnoki címe, mivel hiába győzött a Baracs a Rácalmás ellen 9-0-ra, a baracsiak hátránya két fordulóval a pontvadászat vége előtt hét pont. A Seregélyes 26 meccsből 22-t nyert meg, mindössze négy vereséget számlál eddig, és hamarosan az elképesztő 150 rúgott gólos határt is átlépheti az aranyérmes gárda.