Döbbenet! Szabadegyházán parádézott az LMSK!

Fejér megye

Hálátlan vendégnek bizonyult a mindig, minden csapatra veszélyes Lepsény, mely ezúttal a dobogóra pályázó Szabadegyháza csapatának orra alá tört borsot.

Az LMSK tudósítója így fogalmazott:
“Csapatunk Szabadegyházán vendégszerepelt szombaton. Az utóbbi évekre visszatekintve nem voltunk kedves vendégek a hazaiaknak, és ez most sem változott. Támadólag léptünk fel, ezzel alaposan megleptük ellenfelünket, és már a 6.percben vezetéshez jutottunk Bagó találatával, 0-1. A középkezdés után szinte egyből egy labdaszerzés után megdupláztuk előnyünket Horváth révén, 0-2. A félidő vége előtt büntetőhöz jutott a hazai csapat, de ezt Kovács Zoli bravúrral hárította. Sőt, még egy gólt sikerült szereznünk az első félidőben Mocher révén, 0-3.

A második játékrészben próbálkoztak a hazaiak, de ehelyett nekünk sikerült a gólszerzés a 65. percben, miután Horváth Albi ismét eredményes volt, 0-4. A 83. percben egy megítélt büntetőt értékesített a Szabadegyháza, 1-4, de szinte egyből válaszolt rá Mocher Dávid kialakítva a mérkőzés végeredményét, 1-5.

Egy gólgazdag mérkőzésen, egymásért küzdve, teljesen megérdemelten hoztuk haza mindhárom pontot egy jó együttes otthonából. Maximális gratuláció a csapatnak!”