D’Urso duplázott az Adony ellen

A Szabadegyháza remek hajrával gyűjtötte be a pontokat.

Az Adony tudósítója így írt:

“Sokan komoly sérüléseket szenvedtek a Szabadbattyán elleni mérkőzésen, így nem tudtak pályára lépni a legutóbbi hétvégén. A meghatározó játékosok hiányában kellett kiállnia az Adony együttesének a Szabadegyháza ellen.

A 9. percben a Szabadegyháza kapott egy 11-est, amit értékesítettek is. Ezek után folyamatosan lőttük a kaput, rengeteg helyzet maradt ki. Aztán Palóka indította Varga Zoli,t aki szélről beadva a labdát Fábián Martinnak, aki értékesítette azt a 36.percben, 1-1. A szünetig újabb gól nem született.

Aztán a második félidőben Erdeinek több ziccere is kimaradt, mindig elakadt a kapusban, semmi nem jött össze nekünk. Ellenben a Szabadegyháza csapata még kétszer betalált, így lett a meccs végeredménye 3-1. Maradt a 28 pont és a 12. hely.”

A Szabadegyháza minden bizonnyal a harmadik helyen zárja a pontvadászatot, hátrébb már matematikailag sem tud kerülni, míg a Perkáta előnye gyakorlatilag behozhatatlan.

Szabadegyháza – Adony 3-1 (1-1)
Szabadegyháza, vezette: Jónás Péter

Szabadegyháza: Sári – Csupor, Rapai G. (Zámbó J. 81.), Horváth T. (Berényi L. 84.), D’Urso (Nochta 88.), Szalai (Németh L. 65.), Billig (Józsa R. 61.), Vizi, László, Parall, Horgos. Vezetőedző: Baranyai Balázs
Adony: Hamar – Vászon, Budai, Kovács, Palóka, Bere, Varga, Csányi, Erdei, Hegedűs, Fábián.

Gól: D’Urso (9., 76., az első 11-es), Horváth T. (83.) illetve: Fábián M.