VIDEÓ: Szép gólokkal verte a Káloz a Pusztaszabolcsot

Fél tucat gólt rámolt a kiesés ellen küzdő szabolcsiak hálójába a Kálozi SE.

A találkozó 5. percében büntetőhöz jutott a Pusztaszabolcs, amit Kovács Zsolt értékesített. A különbség hamar elolvadt, a 19. percben ugyanis Baranyai Bence végzett el jobboldali szabadrúgást, melyre Hegedűs Patrik érkezett, 1-1.

Baranyai Bence nagyszerű szabadrúgására Hegedüs Patrik érkezett

Gepostet von Kálozi SE am Sonntag, 19. Mai 2019

A 28. percben már a Káloznál volt az előny, Szabó Szilárd köszönt be, 2-1. A 38. percben Magyar Ferenc kanyarintotta középre a labdát szabadrúgásból, Pál Attila üresen érkezett és közelről nem hibázott, 3-1.

Magyar Ferenc szabadrúgására Pál Attila érkezett kitűnő ütemben

A szünet előtt Kovács Zsolt megszerezte önmaga és csapata második gólját, így szoros, 3-2-es eredménnyel mehettek pihenőre a csapatok.

A folytatásban hamar le akarta zárni a meccset a Káloz. A korábban asszisztot jegyző Baranyai Bence ezúttal önmaga is feliratkozott a gólszerzők listájára pár perccel a második 45 perc megkezdése után, 4-2. A 61. percben Simon György Viktor érkezett remekül középen egy jobbról betett labdára, és közelről a hálóba pofozta a bőrt, 5-2.

Simon György találata

A végén még Szecsődi Bence is szerzett egy gólt, kialakítva a 6-2-es végeredményt.

Olyan jó hallani egy-egy győztes meccs után Káloz, Káloz, Káloz!!!Sajnos Szabó Szilárd, Baranyai Bence, valamit Szecsődi Bence hatalmas góljáról nem készült felvétel, pedig mindhárom fantasztikus volt!Szép volt Fiúk!

A Káloz stabilan őrzi 4. helyét, míg a Pusztaszabolcs továbbra is nagy bajban. A szabolcsiak sorsolása azt sejteti, hogy megeshet, a hátra lévő két körben nem szereznek pontot, így csak abban bízhatnak, hogy a Nagykarácsony sem fog egynél többet, máskülönben a Pusztaszabolcs búcsúzni kénytelen a megyei másodosztálytól.

Káloz - Pusztaszabolcs

kép 1 / 18

Káloz – Pusztaszabolcs 6-2 (3-2)
Káloz, vezette: Rózsa Ádám

Káloz: Takács L. – Somogyi, Magyar (Rábai 72.), Szabó J., Hegedűs (Szecsődi 74.), Tóth B. (Takács T. 56.), Simon (Tóth M. 65.), Szabó Sz., Baranyai, Pál (Schneider 78.), Fazekas.
Pusztaszabolcs: Lósits – Toldi, Kovács s., Kovács A., Balogh Z., Kovács J., László, Kurucz, Dévai, Németh T., Nagy Á.

Gól: Hegedűs (19.), Szabó (28.), Pál (38.), Baranyai (53.), Simon (61.), Szecsődi (77.) illetve: Kovács Zs. (5., 40., az első 11-es)

Forrás: Kálozi SE (Facebook)