Dráma Polgárdiban: A hosszabbításban nyert a Martonvásár – FOTÓKKAL!

Bár a Martonvásár sorra alakította ki a helyzeteket, mégis sokáig úgy tűnt, nem tudja bevinni a győztes találatot. Amikor már mindenki elkönyvelte a döntetlent, jött a 92. perc…

A Martonvásár facebook oldalán a következő tudósítás olvasható:
“Szép időben kezdődött a mérkőzés amelyen az elejétől beszorítottuk a vendéglátókat a térfelükre. Nagy lehetőségeket puskáztunk el, a házigazdáktól egy felső kapufára futotta az első félidőben.

A második játékrészben is mezőnyfölényben játszottunk, de a hazai védelmet nem sikerült feltörni. A 80. percben Neuvert tört be a tizenhatoson belülre a védő előbb őt kaszálta el és csak utána foglalkozott a labdával, de Závotka játékvezető sípja néma maradt…

Az utolsó 10 percre paprikás lett a hangulat, amit Bajor hűtött le a 92. percben mikor Nagy kirúgásába Kővári csúsztatott bele. A labda Bajor elé került, aki a kapust kicselezve vágta a labdát a kapuba, 0-1!

Gratulálunk csapatunknak, rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, ez jó főpróba volt a jövőhét szombati Bicske elleni mérkőzésre.”

Polgárdi – Martonvásár 0-1 (0-0)
Polgárdi, 100 néző, vezette: Závotka Csongor

Polgárdi: Sári – Holka (Véninger), Borostyán (Egerszegi), Csrepka Márton, Borbás – Szabó B. (Keserű), Farkas D., Bencze, Csizmadia G. – Magda, Spánitz A. (Csizmadia D.). Szakmai igazgató: Kinizsi Gábor
Martonvásár: Nagy Gy. – Kanyó, Hermann, Neuvert, Magyar B. – Hernádi (Szigeti), Radics Udvaros, Szabó B. (Kővári F.) – Vörös F., Bajor. Vezetőedző: Patkós Csaba

Gól: Bajor (92′)