Döntetlen lett a Dinnyés-Zichyújfalu rangadó

A dinnyésiek számára kedvező eredmény született: nem tudott hozzájuk közelebb lopakodni riválisuk, így az már biztos, hogy dobogós helyen végeznek Borbélyék.

Kellner Attila a Dinnyés részéről a következőképp tudósított:
“Igazi rangadót játszottak a ” szomszédok” a dobogóért! Szép számú szurkoló, szép tavaszi napsütés és gyönyörű környezet, nem is kell más egy kis focicsemegéhez! Remek iramú mérkőzésen az aranylábúak Pintér Árpi révén vezetést szereztek, amit a vendégek két gyors kontrával toroltak meg, így 1-2-vel mentünk pihenőre.

A második félidőben is magukhoz ragadták a kezdeményezést a dinnyési srácok, negyed óra elteltével igen szép gólt szereztek, amit érdekes módon a spori nem adott meg. Eközben a vendégek is vezettek 2-3 gyors kontrát, de gól nélkül. Rédl Józsi, azaz Öcsi révén szép támadás után remek gólt szerzett fejjel a vége előtt 14 perccel

Sajnos hozzátartozik, hogy a játékvezető igencsak gyenge napot fogott ki erre a mérkőzésre. Bejelentett hosszabbítás ellenére is csak 87 percig tartott a rangadó. Lápalázra való tekintettel még gólszerzőinket is rosszul jegyezte, dehát a spori is csak ember!”

A Dinnyés hétvégén Alcsútdobozon vendégeskedik, majd az utolsó fordulóban a Vértesacsát fogadja. Amennyiben mindkét találkozón nyerni tudnak Kovács András tanítványai, biztosan megszerzik az ezüstérmet, függetlenül a többi mérkőzés eredményétől. A Zichyújfalu gárdája visszacsúszott a tabellán az ötödik helyre, és már csak halvány matematikai esélye maradt a dobogó alsó fokának megcsípésére.

E mellett a gólkirályi címre is esélye van még a Dinnyés két játékosának. Az utóbbi időben elvétve pályára lépő 22 gólos Brakszátort beérte a ráckeresztúri Pál, de jó esélye van még a mesterlövészek listáján az élre kerülnie a dinnyési Pintérnek is, akinek 19 találat szerepel a neve mellett a hivatalos statisztikákban.

Dinnyés – Zichyújfalu 2-2 (1-2)
Dinnyés, vezette: Koczka László Donát (Berényi Ádám, Bécs Krisztina)

Dinnyés: Berényi P. – Hajdú, Rédl, Molnár, Erdei – Csicsári (Brakszátor), Borbély (Sturcz (Mong)), Sági, Motel – Rácz, Pintér. Vezetőedző: Kovács András.
Zichyújfalu: Deák – Horváth F., Szegi, Winklár, Rátkai, Újfalusi, Berki, Dezső, Németh Z., Szabados (Németh T.), Káplár.

Gól: Pintér (8′), Rédl (74′) illetve: Káplár (13′), Szabados (24′)
Sárga lap: 1-1