Büntetőkig fajult a Tordas Sényő elleni kupameccse

Fejér megye, Fejér Megye Magyar Kupa

40 év után játszott újfent Magyar Kupa mérkőzést a Tordas.

A Tordas remekül kezdett, Kuti duplájával már a 10. percre 2-0-ás előnyre tett szert, ám az előny még a szünetig sem tartott ki. Előbb Fabu, majd Barcsay is betalált Bátyi hálójába, így 2-2 volt az állás a félidőben.

A folytatásban Marics góljával hamar átvette a vezetést a Sényő, és sokáig úgy is tűnt, hogy 2-3 lehet a végeredmény. Kevesebb, mint 10 perccel a vége előtt azonban Endrefalvi egalizált, így hosszabbítás következett.

A ráadásban nem született gól, így büntetőkkel dőlt el a továbbjutás kérdése. A szétlövés során 6-5-re nyert a Sényő, ami azt jelenti, hogy a Megye I-es csapatok közül egyik sem tudott továbbjutni a következő körbe.

Magyar Kupa, 6. forduló
Tordas SE – Sényő-Carnifex FC 3-3 (2-2), 11-esekkel 5-6
Tordas, vezette: Rózsavölgyi Dávid

Tordas: Bátyi – Csányi (Szabó), Udvaros (Farkas), Hermann, Kőszegi, Kanyó, Kuti (Berki), Szabó B., Lutter (Kerényi), Endrefalvi, Pongrácz.
Sényő: Szabó Z. – Bodó, Klépács, Ács, Puska (Kapacina), Pharkonkham, Haburcsák, Fabu (Hadházi), Marics, Barcsay (Lakatos), Márton.

Gól: Kuti (6., 10.), Endrefalvi (81.) illetve: Fabu (31.), Barcsay (34.), Marics (50.)

Fotó: Tordas SE