MK: Az erőnlét döntött a Teskánd és a Mezőfalva meccsén

Fejér megye, Fejér Megye Magyar Kupa

A 90 perc nem volt elég a csapatoknak, hogy dűlőre vigyék a dolgot, a hosszabbításban született a találkozó első gólja.

A Mezőfalva tudósítója így fogalmazott:

Szombaton Zala megyében utazott csapatunk, hogy megmérkőzzön a Magyar Kupában a Teskánd csapatával. Az első félidőben adódott helyzet mindkét oldalon, de a Mezőfalva volt veszélyesebb. Volt, hogy három ember előtt ment el a labda keresztbe, vagy rosszul találták el a játékszert a mezőfalviak. Egyik csapat sem szerzett gólt az első 45 percben.

A második félidőben szerette volna lezárni a meccset a vendég csapat, több helyzetet nem sikerült értékesíteniük. A legnagyobb lehetőség Balázs előtt adódott, aki mintegy 40 centivel fejelt kapu mellé 75. perc környékén. 0-0 lett a mérkőzés rendes játékideje.

2×15 perces hosszabbítás következett, ahol elég volt 4 perc rövidzárlat a mezőfalviaknak. A 92., percben Pergel volt eredményes, majd Magyar köszönt be a 103. percben. A meccs végeredményét az első gólt szerző Pergel állította be a 113. percben, 3-0.

Ami talán a legszomorúbb, hogy abszolút nem volt benne a játék képében a hazai győzelem és továbbjutás.”

Teskánd – Mezőfalva 0-0, hosszabbítás után 3-0
Teskánd, vezette: Gáspár András

Teskánd: Kozma – Gulyás, Pergel, László (Károly), Magyar, Major, Bedő, Czigány (Somogyi), Kiss (Czömpöl), Balogh, Pergel.
Mezőfalva: Tóth – Balázs, Szabó, Nagy, Sági J., Márki, Sági R. (Ráthgéber), Facskó, PAget, Godslove, Bozoki (Németh).

Gól: Pergel (92., 113.), Magyar (103.)

Forrás és fotó: Mezőfalvi Medosz SE Facebook