Bicske-Kupa női teremlabdarúgó torna: A Százhalombatta a bajnok! FOTÓK!

Százhalombatta női csapata veretlenül nyerte a bicskei teremtornát. A gólkirály az aranyérmes csapatot erősítette, a szépségkirálynő az Érdi VSE együtteséből választották.

Nagy György főszervező így tudósított:

“A Bicskei TC Labdarúgó Szakosztálya a felcsúti Sportcsarnokban idén is (2018.02.04.) megrendezte a Bicske-Kupa női teremlabdarúgó torna küzdelmeit. Hat csapat nagy-iramú, színvonalas mérkőzéseket játszott egymás ellen. A tornát egyenletes jó teljesítménnyel Horváth István csapata a Százhalombatta veretlenül nyerte meg 11 ponttal.

Százhalombatta
A Százhalombatta legyőzhetetlennek bizonyult

Második helyen az Újszentiván végzett remek hajrájának köszönhetően (9 pont). Harmadik helyen a Pénzügyőr csapata a PSE Pinkbull végzett (8 pont), akik a váratlan vereség elkerülésével akár az első helyre is esélyesek voltak.