Téli Műfüves Bajnokság: A Zichy meglepte a KVSE-t, parádézott a DPASE-U19!

Fejér megye, Fejér Megye I, Fejér Megye II, Fejér Megye III

Lejátszották a Téli Műfüves Bajnokság második fordulóját Fejér megyében. Több helyen is parázs meccsekre van kilátás az utolsó fordulóban.

Az Ercsi tudósítója így fogalmazott:
“Az első félidei jó játékkal, a második félidőben sok kihagyott helyzet ellenére magabiztosan nyert az Ercsi a Sárbogárd II ellen. A Dunaújváros U-19 elleni mérkőzésen dől el, hogy majd az arany éremért vagy a bronz éremért játszik a csapat. Az Ercsi góljait szerezte: Kondreska Roland (4., 32.), Ivacs Gábor 25., 34.), Jerzsabek Botond (37.)”

A Martonvásár tudósítója így összegezte a látottakat:
“A hideg és a havaseső miatt sokan nem látogattak ki a mérkőzésre. Hosszú ideig nem bírtak egymással a csapatok, a helyzeteinket nem tudtuk gólra váltani, a jég a 45. percben tört meg mikor Magyar végzett el egy szögletet, Szilágyi zavarta a vendég kapust aki a saját kapujába ütötte a labdát, 0-1. Nem sokra rá Kovács vette be a vendég kaput, 0-2.
Néhány percre rá ismét Kovács került helyzetbe, de önzetlenül passzolt Kádár elé aki bevitte a harmadik találatot, 0-3. A végére Szilágyi állította be a végeredményt, 0-4.

Martonvásár

Martonvásár B csoport

Tordas – Besnyő-Iváncsa II. 0-4
Vál – Martonvásár U-19 3-1

A Martonvásár tudósítója így fogalmazott:
“A tegnapihoz képest kitűnő időben sokan voltak kíváncsiak a mérkőzésre. Már az elején kaptunk gyorsan két gólt, ami kicsit megfogta a csapatot, de sikerült rendezni a sorokat, továbbra is elég bátortalanul játszott a csapatunk. A második félidőre teljesen más felfogásban jött ki a csapat, itt már harcosabban és bátrabb játékot láthattunk, több óriási helyzetünk is volt de ezeket nem tudtuk gólra váltani. A 60. percben növelte előnyét a váli alakulat. A srácok nem adták fel, egyre veszélyesebb támadásokat vezettünk, és a 74. percben az újonnan igazolt Pfeiffer Róbert egy szép támadás végén szerezte meg a szépítő gólunkat, 3-1. Jó mérkőzést láthattak a kilátogató nézők, talán ha előbb ébredünk akkor megszorongathattuk volna a vendég csapatot.”